Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

K0nfig залишає Astralis. Це підтвердили гравець і клуб, зазначивши, що розходяться через бажання гравця взяти паузу.

Данець нарешті розповів про бійку, яка стався з ним в одному з нічних клубів Мальти. Він написав величезний пост про цю подію, про страшні фізичні травми, які він отримав і про величезні психічні страждання, які його переслідують навіть зараз.

Гравець закликав ніколи не мати справи з насильством і пообіцяв повернутися на просцену ще сильнішим після того, як залікує фізичні та душевні рани. 

Ми переклали повне звернення Крістіана K0nfig Вінеке

Ці останні тижні були найважчими в моєму житті. Я був наляканий, розбитий і повністю розгублений. Я дякую всім вам за вашу підтримку та доброту — без вас і любові моїх друзів і родини я б не витримав. Було багато припущень щодо травми та ситуації, що сталася і лише зараз (через 3 тижні після інциденту) я набрався сил повернутися до тієї ночі, коли для мене все розвалилося, і поділитися своєю точкою зору на цю історію. Я сподіваюся, що ви знайдете час, щоб прочитати і, сподіваюся, також навчитеся на моїх помилках.

Я не ідеальний, і я не можу бути прикладом для когось. Я втратив себе і я не та людина, якою я прагну бути. Мені щиро шкода, що я підвів вас. Я зроблю все, щоб це змінити, але все, що я можу зробити зараз, це не дозволити подібному повторитися у майбутньому. Дії мають наслідки, і ніхто інший не несе відповідальності за те, де я зараз, крім мене самого.

Це була ніч коли ми програли Heroic. Нам було дуже важко після цієї поразки. Ми наполегливо працювали, щоб стати краще, але ми знову програли, були розчаровані й збиралися залишити Мальту наступного дня. Ми хотіли пройтися, відволіктися від гри та повеселитися, оскільки поразка була сумною. Ми просто хотіли насолодитися останньою ніччю на Мальті перед тим, як поїхати додому.

Побувавши в кількох барах, ми вирішили піти в нічний клуб у Пейсвіль (район нічного життя Мальти). Я відчував голод, тож пішов поїсти сам, а мої товариші по команді пішли до клубу. Я прийшов до нічного клубу як тільки поїв через 30 хвилин. Вхід до нічного клубу був на вершині сходів. Я піднявся по сходах і запитав хлопця, який, здається, був головним, чи можу я приєднатися до своїх друзів, і пояснив, що вони вже зайшли. Замість того, щоб просто сказати «ні», він спаплюжив мої татуювання і сказав, що це «його довбаний клуб» » і що я «татуйований невдаха» і що він ні за що не впустить мене, хіба що я заплачу 5000 євро за столик. Він був агресивним, і я почувався приниженим, тому ми посварилися. Я сказав йому, що він лузер раз стоїть тут перед клубом, а потім раптом він плюнув мені в обличчя і вдарив в пику. Він стояв вище наді мною на сходах, тож це було схоже наче б’ють по м’ячу. Я впав зі сходів і розтягнув ногу. Було пекельно боляче, але адреналін, страх і розгубленість повністю заполонили моє тіло, тому я спочатку цього не помітив. Я просто пам’ятаю, що почувався розгубленим. Після цього він разом з вишибалами забіг в клуб.  Мій рот розпух, нога і ступня сильно боліли.

Я сів на тротуар біля клубу в повному шоці і намагався зрозуміти, що щойно сталося, а потім раптом побачив, що той самий промоутер поспішно вийшов. Я почувався настільки злим і ображеним, що кинувся за ним і наздогнав його, щоб розібратися. Я про це страшенно шкодую. Я повинен був піти. Мені слід було просто піти додому і зализати рани, тому що тоді нічого цього не сталося б. Я наздогнав його і сказав, що повідомлю про його вчинок в поліцію, і він негайно плюнув на мене ще раз і вилаявся, що мене розлютило. Ми посварилися, він зламав мені ногу, і я впав на землю. Він кілька разів бив мене ногами по голові, поки я лежав. Я намагався втекти від нього, але не зміг через зламану ногу. Вона просто тріснула і повністю зламалася, окрім того, що була вивихнута. Він перестав бити мене, тільки коли я притис його до себе. 

Я був такий наляканий, що ледь не помер. Пам’ятаю, як я бачив власне тіло зверху.

Промоутер вкрав мій телефон, але, на щастя, хтось викликав швидку допомогу, і мене доправили до мальтійської лікарні.

З моменту коли це сталося я перебуваю в смуті, яку навіть не міг раніше уявити. Я почуваюся сумним, злим, розчарованим, наляканим і стурбованим водночас.

Весь час перебування в лікарні я плакав. Я плакав кожен день по кілька разів. Мені здавалося, що я один у світі. Ніщо не могло змусити мене посміхнутися. Я просто відчув, що мої емоції вмерли.

Лікарі намагалися повернути мою ногу на місце, але їм це не вдалося. Тож була потрібна операція, але я відчував небезпеку і хотів повернутися додому, щоб зробити операцію в Данії.

Я дуже старався повернутися додому, щоб почуватися в безпеці та зробити операцію в Данії, проте лікарі додатково знайшли перелом орбіти ока. Вони сказали, що я не зможу повернутися додому ще чотири тижні. Це розбило моє серце. Мені було так страшно, що я почав пітніти й плакати. Все, чого я хотів зараз, це просто повернутися додому і зробити операцію. Я знав, що якби я зміг повернутися додому, мій настрій був би набагато кращим, я почувався б у безпеці та поруч з людьми, які мене люблять.

Після спілкування з данськими лікарями електронною поштою вони дозволили мені подорожувати, оскільки під оком не утворилося порожнини з  повітрям. Якби під моїм оком було повітря, я міг би осліпнути на праве око через його тиск.

У четвер (22 вересня) я повернувся додому в Данію. Коли я приземлився в аеропорту, першим ділом я пішов до лікарні. Мені намагалися вправити ногу, але не вийшло. Я ніколи не відчував стільки болю.

Я не можу описати, наскільки поганими були ці дні. Я не міг заснути. Я спав близько 1-2 годин за ніч і постійно боявся, як тільки я засинав, я прокидався з відчуттям, ніби хтось намагається витягнути мене з ліжка. У мене були нічні жахи, я прокидався весь у поту, і це продовжується і зараз майже щоночі.

У п’ятницю мені зробили першу операцію, щоб зафіксувати стопу. По суті, вони просвердлюють отвори в моїй гомілці та стопі та вставляють титанові стрижні, щоб я не міг рухати ногою. Все пройшло гладко, але біль був нестерпним як моральний, так і фізичний.

У середу (28 вересня) мені зробили останню операцію. Вони вставили металевий шматок у мою гомілку за допомогою гвинтів і відтягнули м’яз стопи, який я розірвав. Пізніше в п’ятницю вони дозволили мені повернутися додому. Коли я прийшов додому, я розплакався. Я не бачив світла в кінці тунелю. Було так погано, що я просто хотів видалити все і просто здатися. Я не міг не плакати. Я лежав у своєму ліжку, відчуваючи себе порожнім.

Весь час, поки я був у лікарні, у моїй голові крутилися думки. Настав час завершувати кар’єру? Гра вже не для мене? Але для мене це далеко не кінець. Я зараз сам проти себе воюватиму. Бля, ні, я нікуди не піду.

Я йду до психолога. Я намагаюся рухатися вперед. Рухаюсь вперед, але бачу демона в очах.

Я нікуди не збираюсь. Я перетворю це падіння на щось позитивне.

Зараз я сам не свій. Але я не здаюся. Я зроблю все необхідне, щоб стати гравцем у КС божественного рівня, яким я знаю, що можу бути.

Я використаю цей час, щоб попрацювати над слабкими місцями. Я зроблю все від мене залежне, щоб повернутися. Можливо, моє психічне здоров’я постраждало, але це не зруйнує мене.

Я візьму трохи часу, щоб відновитися як фізично, так і морально. Це, безумовно, найважчий період у моєму житті.

Я хочу подякувати всім, хто надіслав мені повідомлення. Сім’ї, друзям і моїй дівчині. Немає в усьому світі нічого більш душевного. Дуже дякую. Я не можу описати, наскільки це допомогло мені пережити цей довбаний депресивний період у моєму житті. Тепер настав час рухатися вперед.

Особлива подяка Villads за те, що залишився зі мною на Мальті та допоміг мені підтримувати зв’язок із родиною, лікарями та надав психологічну підтримку.

Що стосується промоутера, я дізнався від місцевої влади Мальти, що розслідування триває і що я зареєстрований як жертва цього інциденту. У лікарні мені зробили тест на наркотики, він був негативним (це означає, що я не приймав наркотики). Від влади я дізнався, що промоутер також пройшов тест і він був позитивним (це означає, що він вживав наркотики).

Дії мають наслідки, і я повністю відповідаю за свої. Тепер і в майбутньому. Цей урок був для мене важким і я його засвоїв. Він може бути в нагоді і для всіх вас.

Підставте іншу щоку, якщо можете. Ідіть геть. Насильство нічого не вирішує. Воно ніколи того не варте!

Будьте в безпеці.

Крістіан Вінеке.

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Astralis повідомили, що dev1ce повернеться у професійний кіберспорт вже на початку грудня

0

Astralis оголосили, що легендарний чотирикратний переможець Мейджорів Ніколай dev1ce Рітз повернеться на професійну сцену швидше ніж було заплановано.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.