Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Англомовний портал Jaxon.gg вже вдруге пише про участь k0nfig у бійці в нічному клубі на Мальті. Цього разу видання знайшло свідка, який бачив, що відбувалося на власні очі.

Міхіель де Йонг тусувався з друзями на Мальті та раптом став свідком сварки між промоутером нічного клубу та хлопцем, у якому він упізнав k0nfig, бо сам Йонг «багато стежить за CSGO», — сказав свідок виданню.

За словами де Йонга, у k0nfig і промоутера була гаряча суперечка біля нічного клубу Flow, розташованого в районі для вечірок Сент-Джуліана, Paceville.

Промоутер плюнув в обличчя k0nfig, вдарив його ногою і зник у нічному клубі. Йонг додав, що він, як місцевий, запропонував свою допомогу зірковому гравцю.

Через кілька хвилин промоутер знову вийшов з клубу, k0nfig його помітив і побіг до нього розбиратися – описує подію Йонг.

«k0nfig побачив його і побіг за ним; його було не зупинити. Я пішов за ним через кілька секунд, тому що хвилювався», – сказав Йонг і додав, що намагався повернути k0nfig до друзів, але було надто пізно.

«Вони вступили в бійку кулаками та ногами і впали на землю, а потім k0nfig закричав, що зламав ногу».

За словами свідка поліцію викликав працівник із сусіднього готелю і вона прибула через кілька хвилин. 

За інформацією видання, Astralis все ще не знають, що робити з k0nfig. Очевидно гравця можуть посадити на лаву запасних або продати в іншу команду.

Видання Jaxon звернулося до Astralis і k0nfig, але сторони відмовилися від коментарів. Джексон поспілкувався з іншими людьми, які були на місці події, і вони підтвердили, що на місці були поліцейські та швидка допомога.

Читайте також цікаве інтерв’ю з CEO EC Kyiv Максимом Беднарським.

Материалы по теме

k0nfig замінить hampus у NiP принаймні до кінця весняного сезону

0

Вигнанець, звільнений з Astralis за бійку на Мальті, приєднався до NiP. Абсолютно несподівано для всіх шведський клуб запросив до складу Крістіана k0nfig Вінеке, який замінить hampus принаймні на весь весняний сезон через погіршення здоров’я в останнього.

Виявилося, що k0nfig і раніше влаштовував конфлікти і бійка на Мальті стала останнею краплею

0

Професіонал CSGO Крістіан k0nfig Вінеке був звільнений Astralis після бійки на Мальті одразу після закінчення 16 сезону ESL Pro League у вересні.

K0nfig йде з Astralis і написав величезне зворушливе звернення про бійку на Мальті. Пропонуємо повний переклад

K0nfig залишає Astralis. Це підтвердили гравець і клуб, зазначивши, що розходяться через бажання гравця взяти паузу. Данець нарешті розповів про бійку, яка стався з ним в одному з нічних клубів Мальти. Він написав величезний пост про цю подію, про страшні фізичні травми, які він отримав і про величезні психічні страждання, які його переслідують навіть зараз.