Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Визначилися всі команди, які пройшли до закритих кваліфікацій на RMR BLAST Paris Major. 15 команд буде розподілено на дві групи, де на них вже чекають 16 запрошених за рейтингом VALVE колективів.

В результаті закритих кваліфікацій на RMR відбереться рівно половина команд, тобто 16. В групах команди гратимуть за швейцарською системою, тобто на RMR вийдуть команди, які зможуть здобути перемогу у трьох матчах раніше, ніж отримають три поразки. 

З першої кваліфікації пройшли: Into the Breach, EYEBALLERS, Viperio, iNation, HONORIS, B8, 500, Tricked;

З другої кваліфікації пройшли: LDLC, Anonymo, HEET, PGE Turow, JANO, Misfits, ESTATIC, Eternal Fire;

У двох відбіркових турнірах брало участь чимало українських колективів, але у закриті кваліфікації змогли пройти тільки B8. Також дуже близькими були LazerCats. Усього у закритих кваліфікаціях братимуть участь три команди з України, бо Monte та IKLA отримали прямі запрошення на турнір завдяки рейтингу VALVE.

Читайте також: Українці вибороли дві перемоги в цифровому автоспорті на змаганні з iRacing

Материалы по теме

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.

Польська п’ятірка Anonуmo повністю розпустила свій склад після провалу на кваліфікаціях на RMR

0

Відома польська команда Anonуmo повідомила про дизбанд після провалу на відбіркові до RMR BLAST Paris Major. Судячи з коментарів гравців всі вони сильно підгоріли і просто не хочуть далі грати разом.

Український гравець відомого клубу несподівано пройшов на закриті кваліфікації на Asia-Pacific RMR

0

Український гравець Павло uQlutzavr Білов, який технічно знаходиться на лаві запасних в клубі IKLA, несподівано пройшов на закриті кваліфікації RMR BLAST Paris Major в регіоні Середнього Сходу.

Стали відомі всі переможці кваліфікацій на американський RMR, а також повний склад американського RMR BLAST Paris Major

0

Стали відомі всі команди, які братимуть участь в американському RMR BLAST Paris Major. Загалом 16 команд з Північної та Південної Америк зберуться на лані, щоб розіграти між собою лише п’ять запрошень на Мейджор, причому лише найкраща команда отримає запрошення у стадію легенд.