Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Визначилися всі 12 команд, які братимуть участь у VALORANT Masters Tokyo 2023. Учасники представляють три франшизні ліги різних регіонів планети.

Цікава система турніру. Переможці ліг та друге місце ліги EMEA потрапляють одразу у сітку Play-off. Ще 8 команд спочатку зіграють групову стадію, яка відсіє 4 команди. 

NAVI, які посіли 4 місце в регіоні EMEA, розпочнуть виступ з групової стадії. 

Чемпіонат розпочнеться 11 і триватиме до 25 червня. Найкращі колективи планети розіграють призовий фонд у розмірі 1 мільйона доларів США. 

Материалы по теме

Півфінали LEGION CUP 2023 і пряма трансляція матчів розпочнуться сьогодні о 18.00

Сьогодні о 18.00 розпочнуться півфінали LEGION CUP 2023 в дисципліні VALORANT. Чотири команди зіграють у Play-off за право змагатися в фіналі турніру і розділити призовий фонд в 100 тисяч гривень.

Визначилися переможці другої кваліфікації Legion Cup 2023 з VALORANT

Відбулася друга кваліфікація на всеукраїнський турнір з VALORANT Legion Cup 2023. Переможці відбіркового турніру отримали запрошення в стадію Play-off, де буде розіграно головний призовий фонд Legion Cup.

Визначилися переможці першої кваліфікації Legion Cup 2023 з VALORANT

0

Відбулася перша кваліфікація на всеукраїнський турнір з VALORANT Legion Cup 2023. Переможці відбіркового турніру отримали запрошення в стадію Play-off, де буде розіграно головний призовий фонд Legion Cup.

NAVI запустили лігу-хаб з VALORANT де розіграють призи від Logitech G

0

NAVI разом з Logitech G запустили хаб з VALORANT. Турнір у форматі ліги проходитиме не на якійсь платформі, а в Діскорді у форматі для соло-гравців.