Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Власник Into The Breach процитував Президента України Володимира Зеленського і пожертвував 2000 фунтів в чотири благодійні фонди на допомогу Україні.

Президент Зеленський; «Світ цинічний, політика нескінченно цинічна. Вони дають нам зброю, щоб ми були достатньо сильними, щоб стримувати Росію… але не настільки сильними, щоб перемогти їх і похитнути їх економіку».

Оскільки політика знову і знову зазнає невдачі для народу України, Гази та Ємену, роль окремих людей і компаній, здатних існувати в мирі, стає все більш важливою.

Щойно пожертвував 2000 фунтів стерлінгів
@BritUkrAid, @ICRC, @savechildrenuk і @Refugees. Це хороші благодійні організації.

Також власник британського клубу запропонував допомогу тим, хто возить допомогу безпосередньо в Україну. 

 

Материалы по теме

Vitality перемогли на домашній арені і вийшли в півфінал BLAST Paris Major 2023

0

Vitality не мали особливих проблем проти  андердогів Into The Breach. На домашній сцені під шалену підтримку уболівальників бджілки перемогли дві карти поспіль і вийшли у півфінал турніру, де зустрінуться з переможцем пари Team Liquid – Apex.

B8 програли в четвертому турі RMR BLAST Paris Major EU і зіграють у матчі життя проти Apex

Команда B8 не змогла впоратися в матчі проти Into The Breach і тепер не має права на поразку, якщо хоче потрапити на Мейджор в Париж.

NAVI ледь впоралися з Into the Breach у стартовому матчі RMR BLAST Paris Major Europe

0

У першому матчі Групи А на RMR BLAST Paris Major Europe українська команда ледь змогла впоратися з відвертими аутсайдерами турніру Into the Breach. Початок гри продемонстрував, здавалося, повну домінацію чорно-жовтих, проте за рахунку 12-4 s1mple і компанія розслабилися і британці зробили неймовірний камбек.