Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вже сьогодні в оновленому легендарному клубі CyberZone відбудеться перший в Україні турнір з CS2. Турнір буде присвячено урочистому перевідкриттю клубу за підтримки відомого виробника ноутбуків, персональних комп’ютерів і обладнання для геймерів LENOVO LEGION.

Завдяки LENOVO клуб з двадцятирічною історією, який, мабуть, є найстарішим клубом України і є невіддільною частиною українського кіберспорту, відкриває свої двері з новим потужним обладнанням, яке дозволить тренуватися і змагатися в усі найсучасніші ігри в тому числі і CS2. 

VIP-зону клубу обладнано найпотужнішими комп’ютерами серед клубів країни на базі процесорів Intel i7 13700, відеокарт RTX4080 і моніторів з частотою 360Hz. 

Саме на таких комп’ютерах вже сьогодні журналісти, стрімери та інфлюенсери зіграють на першому в Україні і одному з перших в світі турнірів з Counter-Strike 2. 

Серед всіх учасників буде розіграно цінні призи від LENOVO LEGION, головним з яких стане ноутбук Legion Slim 5. Ще один такий ноутбук отримає переможець турніру. 

Якщо ви не отримали пряме запрошення, але є журналістом видання про кіберспорт чи ігри, або є відомим стрімером чи інфлюенсером і хочете взяти участь в турнірі, напишіть на e-mail: [email protected]

Турнір розпочнеться о 14.00 за Києвом, в ньому мають взяти участь такі відомі особистості, як Олександр Петрик, Олексій Малецький та інші. 

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

Дати і локації турнірів RMR на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024. Посилання на відкриті кваліфікації

PGL оголосила місця і дати RMR турнірів, через які можна буде потрапити на перший в історії Мейджор з CS2, який відбудеться в Копенгагені з 17 по 31 березня 2024 року.