Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Activision Blizzard створили програмний інструмент перевірки персонажів ігор щодо так званої «норми».

У компанії вважають, що програмний аналіз характеристик героїв — у тому числі віку, статі, національності, сексуальної орієнтації — допоможе створювати різноманітніших персонажів. У мережі такий підхід назвали механістичним та розлюднюючим.

Фактично Blizzard створила і використовує програму, яка дозволяє протестувати будь-якого персонажа, та дати оцінку певним його характеристикам відносно норми. Це нагадує звичний геймерам багатокутник здібностей персонажів, де ви можете наочно побачити сильні та слабкі сторони окремих героїв у грі. 

Оцінка персонажів гри Overwatch 2 за різними характеристиками.

За логікою Blizzard, програма має запобігати стереотипам, що, наприклад, всі чоловіки мають бути сильними, а жінки красивими, але це дуже спрощений приклад.

Насправді програма аналізує дуже багато параметрів і видає результат, який дозволяє розробникам корегувати персонажів, щоб привести їх до якогось загального значення нормальності, або взагалі видалити персонажа, щоб він не викликав обурення та звинувачень у суспільстві. 

Оцінка персонажа Ana за багатьма параметрами.

Diversity Space Tool вже протестували в іграх Call of Duty: Vanguard та Overwatch 2. Розробники кажуть, що були приємно вражені та планують запровадити використання програми у наступних іграх. Також вони впевнені, що їх програмна розробка стане популярною і в інших розробників ігор, надалі вони планують відкрити доступ до Diversity Space Tool стороннім компаніям.

Більше того розробникі впевнені, що такий підхід знайде застосування навіть в написанні книг та в зйомках фільмів.

В мережі розгорнулися чисельні суперечки щодо таких інновацій. Багатьом користувачам здалося, що таке механічне створення персонажів не тільки суперечить творчості, але й нагадує певною мірою фашистський підхід.

Співробітник Blizzard оглядає чоловіка, щоб перевірити, чи відповідає він вимогам щодо різноманітності. 2022 рік.

Пізніше Blizzard намагалися виправдатися, що програмне забезпечення ще знаходиться в розробці та навіть видалили у власній статті скріншоти програми, але інтернет все пам’ятає.

Материалы по теме

Blizzard спільно з дизайнером Han Kjøbenhavn презентували колекцію «Chthonic Penumbra», присвячену Diablo IV. Показ відбувся на тижні моди в Мілані

На тижні моди в Мілані розробник гри Diablo IV компанія Blizzard презентувала тематичну колекцію одягу в стилі гри під назвою «Chthonic Penumbra». Автором колекції став данський модельєр Han Kjøbenhavn.

Activision Blizzard виплатить 35 мільйонів доларів SEC по справі про домагання та дискримінацію

Видання Bloomberg повідомило, що Blizzard виплатять 35 мільйонів доларів штрафу SEC (Комісії по цінним бумагам та біржам США). Річ у тому, що компанія порушила ряд законів США після того, як навколо неї почалося розслідування, пов’язане з випадками домагань та дискримінації у компанії.

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch, в якому братимуть участь національні команди з 36 країн, де гра найбільш популярна

0

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch серед націй, де братимуть участь колективи з 36 країн світу. Обирали країни за результатами популярності гри, тобто де гра популярна, там і проходять відбіркові. Звісно, України серед країн-учасниць не буде.

У Китаї відключили всі сервери Blizzard після того, як американська компанія так і не змогла домовитися з представником в країні

У континентальному Китаї офіційно відключали всі сервери всіх ігор Blizzard і всі гравці втратили доступ до своїх акаунтів. Тепер, щоб пограти в ігри Блізів, китайцям доведеться реєструвати акаунти в інших регіонах, якщо це взагалі буде можливе.