Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Activision Blizzard створили програмний інструмент перевірки персонажів ігор щодо так званої «норми».

У компанії вважають, що програмний аналіз характеристик героїв — у тому числі віку, статі, національності, сексуальної орієнтації — допоможе створювати різноманітніших персонажів. У мережі такий підхід назвали механістичним та розлюднюючим.

Фактично Blizzard створила і використовує програму, яка дозволяє протестувати будь-якого персонажа, та дати оцінку певним його характеристикам відносно норми. Це нагадує звичний геймерам багатокутник здібностей персонажів, де ви можете наочно побачити сильні та слабкі сторони окремих героїв у грі. 

Оцінка персонажів гри Overwatch 2 за різними характеристиками.

За логікою Blizzard, програма має запобігати стереотипам, що, наприклад, всі чоловіки мають бути сильними, а жінки красивими, але це дуже спрощений приклад.

Насправді програма аналізує дуже багато параметрів і видає результат, який дозволяє розробникам корегувати персонажів, щоб привести їх до якогось загального значення нормальності, або взагалі видалити персонажа, щоб він не викликав обурення та звинувачень у суспільстві. 

Оцінка персонажа Ana за багатьма параметрами.

Diversity Space Tool вже протестували в іграх Call of Duty: Vanguard та Overwatch 2. Розробники кажуть, що були приємно вражені та планують запровадити використання програми у наступних іграх. Також вони впевнені, що їх програмна розробка стане популярною і в інших розробників ігор, надалі вони планують відкрити доступ до Diversity Space Tool стороннім компаніям.

Більше того розробникі впевнені, що такий підхід знайде застосування навіть в написанні книг та в зйомках фільмів.

В мережі розгорнулися чисельні суперечки щодо таких інновацій. Багатьом користувачам здалося, що таке механічне створення персонажів не тільки суперечить творчості, але й нагадує певною мірою фашистський підхід.

Співробітник Blizzard оглядає чоловіка, щоб перевірити, чи відповідає він вимогам щодо різноманітності. 2022 рік.

Пізніше Blizzard намагалися виправдатися, що програмне забезпечення ще знаходиться в розробці та навіть видалили у власній статті скріншоти програми, але інтернет все пам’ятає.

Материалы по теме

Diablo Immortal заробляє для Blizzard майже 2 мільйони доларів на добу. Гра стала найяскравішим прикладом лудоманії у мобільних іграх

Згідно зі звітом Blizzard нова гра Diablo Immortal лише за місяць з моменту запуску заробила для компанії 49 мільйонів доларів США. Дана сума не враховує комісії цифрових майданчиків та податки, з їх врахуванням цифра була б ще більш вражаючою.

Blizzard пішла на зустріч проханням гравців, та зробила фігурки деяких героїнь більш сексуальними

Не дивлячись на те, що сексуалізація контенту в іграх завжди є спірним питанням, це не скасовує того факту, що всі без винятку розробники намагаються зробити людських персонажів гри якомога більш сексуальними.

Blizzard показали трейлер нового танка Junker Queen, який з’явиться у новому потенційному хіті студії Overwatch 2

Blizzard опублікувала новий трейлер, який демонструє здібності майбутнього героя Overwatch 2 Junker Queen в дії.

Overwatch 2 — повна інформація про нову гру, яка вийде 4 жовтня. Запис на бета-тестування

Стало відомо більше інформації про Overwatch 2. Не дивлячись на те, що перша частина командного шутеру від Blizzard не надто популярна в Україні, гра є досить помітною у світі кіберспорту завдяки потужній американській лізі, слоти в яку продаються за десятки мільйонів доларів.