Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бывший профессиональный игрок, а ныне талант студии RuHub Ярослав NS Кузнецов анонсировал свою команду на Twitch Rivals по Dota 2.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: B8 Esports прервали свой лузстрик победой над FlyToMoon 2.0 в квалификациях к BEYOND EPIC

Twitch Rivals проведут шоу-матчи в Европе и Северной Америке. В Европейском регионе буду выступать только две команды, они будут играть матч в формате BO3. Шоу-матч с участием коллектива Ярослава NS Кузнецова запланирован на 9 июня, в 19:00 по Киеву. Информации по сопернику коллектива нет.

Twitch Rivals пройдет 9 июня, призовой фонд составляет $50 тысяч долларов для каждого региона. Транслироваться матчи будут на официальном канале Twitch Rivals и  на личных стримах участников.

Команда на Twitch Rivals:

  •   Ярослав NS Кузнецов
  •   Илья ALOHADANCE Коробкин
  •   Александр XBOCT Дашкевич
  •   Богдан Iceberg Василенко
  •   Дмитрий Dragneel_FH Староверов

Материалы по теме

NS та Dread втікли до Казахстану, рятуючись від мобілізації, оголошеної Путіним

На «відпочинок» до Казахстану з сім’ями відправилися відомі російські кібердіячі призовного віку NS та Dread. Про це вони повідомили у своїх соціальних мережах. Судячи з усього, це буде найдовший відпочинок у їх житті.

У Dota 2 вийшов Battle Pass, завдяки якому формується призовий фонд The International! Повний опис його можливостей

У Dota 2 нарешті вийшов Battle Pass за допомогою якого формується призовий фонд The International. Цього року бойовий пропуск має певні нововведення, проте виходить дуже пізно і ком’юніті сумнівається, що вдасться зібрати рекордний призовий фонд до головного турніру року, як це вдавалося зробити всі попередні роки.

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті