Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На стрімі Віталій V1lat Волочай розповів про своє ставлення до полку Азов та Степана Бандери, яких в Росії вважають ворогами.

Я бандерівець, але дуже херовий бандерівець. Я був у Мюнхені, де Бандера похований і мав вибір. Моя дружина пішла на могилу, а я пішов пити пиво з пацанами. Моя дружина правильна бандерівка. Я не був на могилі Степана Бандери, але обіцяю колись туди поїхати.

Все дуже просто – Степан Бандера це людина, яка боролася за незалежність України, Азов це те саме. Це полк, який виборює незалежність України з першого дня його створення. Це добровольчий батальйон, пасивним членом якого я є на цей час. Пасивним тому, що я не вмію стріляти, але його підтримую. Я його великий спонсор, почесний член полку. Після війни обіцяли взяти на спеціальні навчання, що вони проводять.

Раніше V1lat розповів про те, як він з іншими кібердіячами намагалися переконати росіян говорити правду про війну в Україні та чому їх спроба не мала успіху. 

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

Дати і локації турнірів RMR на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024. Посилання на відкриті кваліфікації

PGL оголосила місця і дати RMR турнірів, через які можна буде потрапити на перший в історії Мейджор з CS2, який відбудеться в Копенгагені з 17 по 31 березня 2024 року.