Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На стрімі Віталій V1lat Волочай розповів про своє ставлення до полку Азов та Степана Бандери, яких в Росії вважають ворогами.

Я бандерівець, але дуже херовий бандерівець. Я був у Мюнхені, де Бандера похований і мав вибір. Моя дружина пішла на могилу, а я пішов пити пиво з пацанами. Моя дружина правильна бандерівка. Я не був на могилі Степана Бандери, але обіцяю колись туди поїхати.

Все дуже просто – Степан Бандера це людина, яка боролася за незалежність України, Азов це те саме. Це полк, який виборює незалежність України з першого дня його створення. Це добровольчий батальйон, пасивним членом якого я є на цей час. Пасивним тому, що я не вмію стріляти, але його підтримую. Я його великий спонсор, почесний член полку. Після війни обіцяли взяти на спеціальні навчання, що вони проводять.

Раніше V1lat розповів про те, як він з іншими кібердіячами намагалися переконати росіян говорити правду про війну в Україні та чому їх спроба не мала успіху. 

Материалы по теме

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.

Українець, якого свого часу не захотіли брати NAVI, пробився у фінал турніру з призовим фондом 128 тисяч доларів. Його команда зіграє з fnatic

Команда ex-MAD Lions з Українцем Woro2k у складі вийшла у фінал турніру Republeague Season 3. У матчі за 75 тисяч доларів на команду чекає оновлений склад fnatic, але навіть якщо команда Воро програє, вона все одно отримає 32 тисячі доларів за друге місце.