Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Співвласник Maincast Віталій Волочай на стрімі розповів про те, як він з колегами намагався впливати на росіян на початку війни, та як розчарувався у цих спробах.

Також Віталій повідомив, що робота стрімінгової платформи Twitch в Росії, на його думку, добігає кінця, а тим кібердіячам з Росії, хто не засудив війну, більше нема чого робити в кіберспорті. Крім того, Віталій складає власний чорний список таких людей.


Головне від Віталія Волочая:

«Ми спілкувалися з колегами перших 5-10 днів війни, ми збирали всіх лідерів думок, кіберспортсменів, коментаторів, записували відео і намагалися розповісти народу в Росії про те, що відбувається. Випустили відео, воно зібрало мільйонні перегляди, в сумі близько 5 мільйонів переглядів, а потім ми подивилися на фідбек, а його немає!

І так не тільки в кіберспорті, так і в інших сферах і ми зрозуміли, що намагаючись пояснювати ми просто беремо м’яч і кидаємо його в стіну. Реально ефективніше піти та головою вдаритися тричі об стіну, аніж цим займатися. Якщо людина не розуміє, чому весь світ згуртувався, щоб зупинити те, що відбувається, значить ця людина не цивілізована, тоді немає сенсу з нею спілкуватися.

Зараз немає білого, чорного та сірого, є лише два варіанти – чи ти підтримуєш Росію, чи ти підтримуєш Україну. Це не путінська війна, не Путін вбивав у Бучі, Гостомелі, Ірпені, Маріуполі, а Росія, росіяни, прості пацани, яких підтримували їхні рідні. І те саме можу сказати про білорусів, які допустили війська з того боку, звідки їх не чекали і через 8 годин вони були під Києвом.

Я зневажаю росіян, які підтримують дії Росії, на цей час у моєму житті таких 99,9%

Для мене дуже все просто, я зневажаю будь-кого, хто не засуджує цю війну. Для мене фраза «ні війні» взагалі н…я не означає. Для мене означає лише пряме засудження дій своєї країни та армії, а таких людей одиниці.

Мені пишуть мої колишні колеги, кажу колишні, бо зараз я з ними в одному полі срати не сяду. Вони думають, що вони колись повернутися у світ кіберспорту з Росії. Ті люди, що зараз мовчать, вони думають, що незабаром війна закінчиться і через пів року вони приїдуть на мейджор по кс або на інтернешенал по доті та працюватимуть.

Ні хлопці, цього не буде, ви ніколи в житті не виїдете зі своєї еб…ї країни якщо зараз мовчатимете. Вони цього не розуміють. Вони мені пишуть, що вони, мовляв, не можуть нічого написати у своєму телеграмі, бо їхню маму, сестру, брата посадять на 20 років у в’язницю, але я про жодний такий випадок у Росії не чув. Хоч один лінк на таке скиньте. У мене питання – якщо панночка в ефірі першого телеканалу вибігла з плакатом і їй дали дуже смішний штраф, то чому ви мовчите? Якщо потрібно буде за вас сплатити штраф, то ми просто гроші зберемо.

Росіяни не розуміють, що вони так само відповідатимуть, як німці відповідали, а потім їхні діти та онуки. Вони цього ще не розуміють, але зрозуміють, коли їхніх дітей будуть закидати за кордоном фарбою, таврувати, такі випадки вже є. Вони боялися, що у світі почнеться русофобія, і вони ж її й запустили. Хоч як крути весь цивілізований світ розуміє, що відбувається, весь, крім однієї країни.

Твічу в Росії залишилося працювати приблизно десять днів. Вже забанено все залізо – відеокарти, процесори, навіть девайси, я говорю про кіберспорт, навіть не говорю про важливіші речі. Жити стане херово і байдуже підтримував ти Путіна чи ні та от люди цього не розуміють.

Я готую свій перелік поганих людей. Все дуже просто або ти підтримуєш війну та вбивства або ні.»

Материалы по теме

Після перемоги на великому турнірі Woro2k звернувся до уболівальників та нагадав про війну, що триває в Україні

Тріумфатор REPUBLEAGUE Season 3 українець Woro2k звернувся у твітері до своїх уболівальників після перемоги в турнірі. Гравець нагадав про те, що росіяни продовжують вбивати українців і війна в країні все ще триває.

Comic Con Ukraine 2022 переноситься на наступний рік. Офіційна заява організаторів

Організатори повідомили, що найбільший український фестиваль гік-культури, геймінгу та кіберспорту Comic Con Ukraine 2022 переноситься через війну. У попередні роки фестиваль став феноменом, збираючи десятки тисяч відвідувачів. 

Twitch в Росії оштрафували на 2 мільйони рублів за відмову від локалізації даних росіян. При повторному порушенні штраф може зрости до 18 мільйонів

В Росії оштрафували кілька великих компаній у тому числі й Twitch за відмову локалізувати дані російських користувачів. Твіч отримав штраф у 2 мільйони рублів, окрім стрімінгової платформи штрафи виписали фотохостингу Pinterest та компанії UPS.

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.