Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Михайло Kane Благін дуже здивував усіх гостей та глядачів благодійного стріма 4 квітня своєю заявою.

Тренер NAVI у минулому та аналітик CS:GO заявив, що в перші три дні вірив Путіну, а перестав вірити тільки коли почались бомбардування його рідного Харкова. 

“Я вірив Путіну перші три дні та думав, що це реально буде спецоперація лише по воєнних об’єктах (усі  гості стріма гучно сміються).

Вперше літаки над Харковом полетіли на третій день і скинули бомби. На Четвертий день я зрозумів, що Путіну вже не вірю, летіли бомби і було чотири заходи літаків, які кидають бомби на місця, де перебувають звичайні люди, в цей момент я зрозумів, що з росіянами ми втрачаємо зв’язок”.

Також Михайло розповів, коли і як він зробив своє емоційне відео, це сталося, коли росіяни вдарили ракетою по центральній площі міста.

“У цій ситуації росіяни перестали розділяти солдатів і пересічних людей, які просто розвозять хліб, просто працюють. Для них вже немає різниці і це показник цієї війни. Після цієї ракети я прозрів, приїхав на площу та записав зворушливе відео. У цей момент я ще вірив, що росіяни можуть піднятися і зупинити все це, але наступного дня я зрозумів, що жодної реакції вже не буде”.

Материалы по теме

PassionUA підписали вихованця NAVI – Радіона fear Смика, який веде школу CS на російському сайті і в січні створив команду з росіян

Клуб Олександра Зінченко PassionUA повідомив про зміну капітана. На лаву запасних сів marat2k, а новим капітаном несподівано став вихованець академії NAVI і великий любитель росіян Радіон fear Смик.

“Ігри майбутнього: смілива російська «кіберспортивна» подія, в яку держава вкладає 58 мільйонів доларів” – переклад статті Esports Insider

Авторитетне західне кіберспортивне ЗМІ Esports Insider опублікували статтю, присвячену турніру Путіна Ігри майбутнього, який незабаром розпочнеться в Казані.

Олександр Зінченко анонсував шоуматч з CS2, щоб зібрати 30 мільйонів для батальйону Айдар

Олександр Зінченко і Габріел Жезус разом із батальйоном «Айдар» анонсують великий благодійний шоуматч з CS2. В матчі братимуть участь футболісти, зірки кіберспорту та відомі українські діячі.

Латвія на законодавчому рівні заборонила своїм збірним грати з російськими та білоруськими командами навіть в нейтральному статусі

0

Латвія заборонила своїм спортивним збірним з командних видів спорту змагатися з російськими та білоруськими командами незалежно від їх статусу. Про рішення Сейму Латвії повідомив місцевий портал LSM.