Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Екс-капітан OG Себастьян Ceb Дебс прокоментував ігрову форму лідера Team Secret Клементу ‘Puppey’ Іванова, а також розповів, чому вважає його найкращим гравцем в історії кіберспортивної Dota 2.

Puppey вигорів? Та ні, не схоже… хоча, звісно, ​​можливо все. Більше схоже на те, що подібна проблема виникла у YapzOr.
Puppey дуже гарний. Він дуже підходить для гри на «п’ятірці», це просто неймовірно. При цьому команда ніколи не тягла його за собою. З часом багато хто починає грати гірше, але при цьому вони не можуть показати такого рівня, як Puppey, тому що у них немає таких знань про гру.
Якщо вибирати кращого гравця в історії, то я назву Puppey. Коли я тільки-но починав грати в Доту, він уже був тим, ким ми його знаємо. Він уже знищував суперників, вигравав турніри тощо. Цей хлопець – легенда.

Останнім часом гра команди Puppey не складається. Вона отримала чотири поразки в останньому сезоні DPC та майже втратила шанси потрапити на найближчий мейджор, який пройде у Стокгольмі. Більш того гравець і його тіммейти мають всі шанси слідом за Нігмою вилетіти у другий дивізіон DPC.

Материалы по теме

Президент Франції Емануель Макрон запросив Себастьяна Ceb Дебса до Єлисейського палацу обговорити кіберспорт

Професійного кіберспортсмена Себастьяна Ceb Дебса запросили на зустріч до Єлисейського палацу до президента Франції Емманюеля Макрона. Темою розмови скоріше за все стане обговорення кіберспортивних турнірів рівня Мейджора або вище у Франції.

Puppey одержал тысячную победу за команду Team Secret

0

Капитан состава Team Secret Клемент Puppey Иванов одержал тысячу побед в своей команде. С момента создания тега в 2014 году, 31-летний игрок не пропустил ни матча играя за коллектив. Информация была взята с портала datDota.

Eiritel: «Чтобы СНГ-команда проиграла — нужно поставить ее против другой СНГ-команды»

0

Русскоязычный комментатор Dota 2 Дария Eiritel Морозова прокомментировала форму команд из восточной Европы на PGL Major Stockholm 2021. В своем twitter-аккаунте она отметила их высокий уровень игры.