Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

За інформацією ЗМІ прибалтійський гравець команди Outsiders YEKINDAR залишить команду після завершення Antwerp CSGO Major

Латвійська зірка розмірковує про своє майбутнє подалі від Virtus.pro, оскільки російські кіберспортивні організації стикаються з серйозними санкціями через триваюче вторгнення Росії в Україну.

BLAST і ESL були першими організаторами турнірів, які заборонили Virtus.pro і Gambit брати участь у своїх турнірах з CS:GO через зв’язки з урядом Росії.

ESL все ще надав обом командам можливість змагатися під нейтральною назвою, а PGL, організатор майбутнього CS:GO Major в Антверпені, оголосив 9 квітня, що приймає ту саму політику.

YEKINDAR раніше зізнавався, що його майбутнє з Virtus.pro виглядає «невизначеним» через війну та санкції проти російських організацій. «На цей час я дійсно не знаю, чи буде це можливим», — сказав він латвійському виданню sportacentrs у березні, коли його запитали, чи залишиться він у команді.

Джерела повідомили порталу Dexerto, що Virtus.pro не стане на заваді YEKINDAR, якщо він вирішить покинути команду після Мейджора. 


Коментар Gameinside: На наш погляд, це винятковий шанс для NAVI змінити одного зі своїх російських гравців, що давно себе дискредитували, на зіркового гравця з великими перспективами з країни, яка активно підтримує Україну. В принципі в теорії NAVI можуть навіть отримати YEKINDAR безкоштовно, а от Електроніка продати VP, або посадити на банку. Обидва варіанти будуть виграшними. 

Материалы по теме

Movistar Riders перемогли російську команду Outsiders та стали чемпіонами ESL Challenger Valencsa 2022, заробивши 50 тисяч доларів

0

Команда Movistar Riders  стала тріумфатором турніру ESL Challenger Valencsa 2022. У фіналі іспанці перемогли російську п’ятірку Outsiders (Virtus.pro), та заробили 50 тисяч доларів.

Yekindar не зможе стати постійним гравцем Liquid. Детальний опис чому саме

Через санкції США введені через війну в Україні Yekindar не зможе приєднатися до Liquid у якості постійного гравця, навіть якщо дуже забажає, про це повідомив портал Dust2.

YEKINDAR стане гравцем заміни в Team Liquid на IEM COLOGNE. Склад команди

0

Латишкський стрілець YEKINDAR стане гравцем заміни для Team Liquid на IEM COLOGNE. YEKINDAR⁠ замінить Річарда shox Папілона, якого було переведено на лавку запасних. 

Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

0

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.