Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Через санкції США введені через війну в Україні Yekindar не зможе приєднатися до Liquid у якості постійного гравця, навіть якщо дуже забажає, про це повідомив портал Dust2.

Портал каже про те, що Virtus.pro належить ESFORCE, які повністю належать VK, раніше Mail.ru Group. Контролюючим власником VK є MegaFon Technology, який пов’язаний бізнес-партнерством зі страховою компанією «Согаз», нафтовою компанією «Газпром» та оборонною компанією «Ростех». Усі три компанії останніми місяцями були об’єктами санкцій з боку США та ЄС. Оскільки Virtus.pro підпадає під ці санкції, вона не може вести бізнес з будь-якою компанією, яка базується в Європейському Союзі або Сполучених Штатах, до яких належить Liquid зі своїми офісами в Лос-Анджелесі та Нідерландах.

Багато хто вказував на придбання Cloud9 складу Gambit як на дорожню карту того, як YEKINDAR міг би перейти до північноамериканської команди. Для тих, хто не в курсі, Cloud9 нещодавно придбав російський ростер за допомогою стороннього маркетингового агентства Ulti безпосередньо перед PGL Antwerp Major

Неясно, на якому етапі агентство Ulti придбало гравців у Gambit Esports, що належить МТС, і невідомо, чи перебуває норвезьке агентство Ulti під якимись обмеженнями. Норвегія, зокрема, не є частиною ЄС. Однак це частина Шенгенської зони, EEA та EFTA, які пов’язані із вільним рухом товарів, людей та послуг. Різниця полягає в тому, що санкції, які ввів ЄС, не були тими самими, що й Норвегія, що дозволило Ulti діяти вільно. Оскільки Норвегія тепер в плані санкцій більше відповідає ЄС, довірена стороння агенція, як-от Ulti, вже не зможе провернути такий самий трюк. 

Фактично єдиний варіант, як зараз Yekindar може перейти в будь-яку європейську чи американську команду, це звільнитися від контракту та перейти у команду без будь-яких фінансових виплат від європейських чи американських клубів у бік VP. Єдина причина, чому YEKINDAR зміг отримати можливість грати за Liquid в IEM Cologne, це тому, що  Virtus.pro погодилися на це безплатно.


Коментар Gameinside: Ситуація, що склалася дуже показова. Через неї можна на практиці побачити, що чекає російських гравців, які підпишуть контракт з олігархічними командами, як то Virtus.pro або ForZe. Навіть якщо їх захочуть бачити у європейських командах, це не вдасться зробити через санкції та гравці залишаться у своєрідному рабстві без будь-яких міжнародних перспектив. 

Читайте також про конкурента Паші Біцепса з Індії, який вразив своєю формою. 

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

ІСТОРІЯ CS:GO 2016 РІК: Сходження бразильського Counter-Strike

Пропонуємо вашій увазі переклад п’ятої частини серії статей про історію CS:GO, яку створив портал HLTV.org до десятої річниці легендарної гри. Новий рік відмітився домінацією бразильців, створенням ELEAGUE, виходом CS:GO на TV та багато чим іншим.