Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Через санкції США введені через війну в Україні Yekindar не зможе приєднатися до Liquid у якості постійного гравця, навіть якщо дуже забажає, про це повідомив портал Dust2.

Портал каже про те, що Virtus.pro належить ESFORCE, які повністю належать VK, раніше Mail.ru Group. Контролюючим власником VK є MegaFon Technology, який пов’язаний бізнес-партнерством зі страховою компанією «Согаз», нафтовою компанією «Газпром» та оборонною компанією «Ростех». Усі три компанії останніми місяцями були об’єктами санкцій з боку США та ЄС. Оскільки Virtus.pro підпадає під ці санкції, вона не може вести бізнес з будь-якою компанією, яка базується в Європейському Союзі або Сполучених Штатах, до яких належить Liquid зі своїми офісами в Лос-Анджелесі та Нідерландах.

Багато хто вказував на придбання Cloud9 складу Gambit як на дорожню карту того, як YEKINDAR міг би перейти до північноамериканської команди. Для тих, хто не в курсі, Cloud9 нещодавно придбав російський ростер за допомогою стороннього маркетингового агентства Ulti безпосередньо перед PGL Antwerp Major

Неясно, на якому етапі агентство Ulti придбало гравців у Gambit Esports, що належить МТС, і невідомо, чи перебуває норвезьке агентство Ulti під якимись обмеженнями. Норвегія, зокрема, не є частиною ЄС. Однак це частина Шенгенської зони, EEA та EFTA, які пов’язані із вільним рухом товарів, людей та послуг. Різниця полягає в тому, що санкції, які ввів ЄС, не були тими самими, що й Норвегія, що дозволило Ulti діяти вільно. Оскільки Норвегія тепер в плані санкцій більше відповідає ЄС, довірена стороння агенція, як-от Ulti, вже не зможе провернути такий самий трюк. 

Фактично єдиний варіант, як зараз Yekindar може перейти в будь-яку європейську чи американську команду, це звільнитися від контракту та перейти у команду без будь-яких фінансових виплат від європейських чи американських клубів у бік VP. Єдина причина, чому YEKINDAR зміг отримати можливість грати за Liquid в IEM Cologne, це тому, що  Virtus.pro погодилися на це безплатно.


Коментар Gameinside: Ситуація, що склалася дуже показова. Через неї можна на практиці побачити, що чекає російських гравців, які підпишуть контракт з олігархічними командами, як то Virtus.pro або ForZe. Навіть якщо їх захочуть бачити у європейських командах, це не вдасться зробити через санкції та гравці залишаться у своєрідному рабстві без будь-яких міжнародних перспектив. 

Читайте також про конкурента Паші Біцепса з Індії, який вразив своєю формою. 

Материалы по теме

Monte втрачають гравців – br0 перейшов до Astralis. Новим капітаном данських легенд став device

Український клуб Monte після поразки на кваліфікаціях до Мейджору в Копенгагені продовжує трансформацію. Сьогодні стало відомо, що гравець команди br0 перейшов з Monte до Astralis, де замінить blameF, якого було відправлено на лаву запасних.

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.