Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Через санкції США введені через війну в Україні Yekindar не зможе приєднатися до Liquid у якості постійного гравця, навіть якщо дуже забажає, про це повідомив портал Dust2.

Портал каже про те, що Virtus.pro належить ESFORCE, які повністю належать VK, раніше Mail.ru Group. Контролюючим власником VK є MegaFon Technology, який пов’язаний бізнес-партнерством зі страховою компанією «Согаз», нафтовою компанією «Газпром» та оборонною компанією «Ростех». Усі три компанії останніми місяцями були об’єктами санкцій з боку США та ЄС. Оскільки Virtus.pro підпадає під ці санкції, вона не може вести бізнес з будь-якою компанією, яка базується в Європейському Союзі або Сполучених Штатах, до яких належить Liquid зі своїми офісами в Лос-Анджелесі та Нідерландах.

Багато хто вказував на придбання Cloud9 складу Gambit як на дорожню карту того, як YEKINDAR міг би перейти до північноамериканської команди. Для тих, хто не в курсі, Cloud9 нещодавно придбав російський ростер за допомогою стороннього маркетингового агентства Ulti безпосередньо перед PGL Antwerp Major

Неясно, на якому етапі агентство Ulti придбало гравців у Gambit Esports, що належить МТС, і невідомо, чи перебуває норвезьке агентство Ulti під якимись обмеженнями. Норвегія, зокрема, не є частиною ЄС. Однак це частина Шенгенської зони, EEA та EFTA, які пов’язані із вільним рухом товарів, людей та послуг. Різниця полягає в тому, що санкції, які ввів ЄС, не були тими самими, що й Норвегія, що дозволило Ulti діяти вільно. Оскільки Норвегія тепер в плані санкцій більше відповідає ЄС, довірена стороння агенція, як-от Ulti, вже не зможе провернути такий самий трюк. 

Фактично єдиний варіант, як зараз Yekindar може перейти в будь-яку європейську чи американську команду, це звільнитися від контракту та перейти у команду без будь-яких фінансових виплат від європейських чи американських клубів у бік VP. Єдина причина, чому YEKINDAR зміг отримати можливість грати за Liquid в IEM Cologne, це тому, що  Virtus.pro погодилися на це безплатно.


Коментар Gameinside: Ситуація, що склалася дуже показова. Через неї можна на практиці побачити, що чекає російських гравців, які підпишуть контракт з олігархічними командами, як то Virtus.pro або ForZe. Навіть якщо їх захочуть бачити у європейських командах, це не вдасться зробити через санкції та гравці залишаться у своєрідному рабстві без будь-яких міжнародних перспектив. 

Читайте також про конкурента Паші Біцепса з Індії, який вразив своєю формою. 

Материалы по теме

Virtus.pro оголосили новий склад на сезон DPC 2023

Російська вірменська команда Virtus.pro представила новий склад з Dota 2, який буде виступати у наступному сезоні DPC. Команда складається цілком з російських гравців.

NAVI оголосили новий склад з Dota 2. До клубу приєдналися два казахи, які під час війни грали в лізі D2CL, яку спонсорує олігарх Путіна

NAVI оголосили оновлений склад, який буде змагатися у сезоні DPC 2023. Український клуб обійшовся без несподіванок, у порівнянні з минулим сезоном змінилися тільки два гравці Solo та No[o]ne, про вихід яких зі складу чорно-жовтих повідомлялося ще після завершення The International.

Вітаємо тих, хто боронить нашу державу, з Днем захисників і захисниць України!

Від імені всієї кіберспортивної спільноти України вітаємо всіх чоловіків та жінок, що боронять нашу країну, з Днем захисників та захисниць України. 24 лютого 2022 року на нашу землю прийшла війна, яку Європа не бачила з часів Другої Світової.

Влада, що керує Росією — це справжні бандити, жадібні до грошей мразі — блогер nekoglai розповів про те, як його катували у в’язниці

Відомий блогер nekoglai випустив велике відео, де у подробицях розповів історію про те, як його затримували, катували та принижували після того, як він опублікував пародійний ролик на російського солдата.