Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Виявляється у Паші Біцепса є конкурент в Індії. Часто кіберспорт асоціюється з поганою фізичною формою, у чому ми могли не раз переконатися, дивлячись на професіоналів, але є і винятки, такі як Паша та Анкіт V3nom Пант з Індії.

Останній є справжньою легендою кіберспорту своєї країни. 32 річний гравець починав грати в CS:GO і виграв все, що тільки можна в Індії. Після виходу Valorant гравець перейшов на нову гру від Riot та продовжив вигравати турніри.

Ви скажете, що кіберспорт в Індії знаходиться у зачатковому стані й будете мати рацію, але рівень будь-якого спорту формує оточення та умови, а індійські гравці просто не мають можливості ставати краще не переїхавши зі своєї країни до Європи, що здається фантастикою. 

В будь-якому випадку Анкіт V3nom Пант заслуговує на повагу особливо з огляду на те, що гравець не просто став топом у своїй країні, а й підтримує виняткову для кіберспортсмена фізичну форму, підтверджуючи, що спорт і кіберспорт не є антагоністами, а, при бажанні, можуть іти нога в ногу. 

Сам гравець так каже про своє захоплення кіберспортом і спортом:

Коли я почав грати в ігри, мої батьки хвилювалися, що я стану товстим і млявим, сидячи за ПК по 10-12 годин щодня. Вони заборонили мені грати, бо думали, що через ігри у мене буде багато проблем зі здоров’ям.

Щоб змінити думку батьків V3nom почав займатися спортом кожен день. І, дотримуючись розпорядку дня, він зміг полегшити біль у спині та передпліччях, які страждав після ігор протягом тривалого періоду часу.

Я зрозумів, що якщо я хочу займатися кіберспортом протягом тривалого періоду і не отримати травму в процесі, я повинен бути підтягнутим і сильним. З Божою допомогою я не відчуваю ніяких болів і проблем.

Читайте також про те, що в Росії на Вілата завели кримінальну справу. 

Материалы по теме