Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В інтернет створили петицію до платформи feceit.com, яка закликає розділити українців та росіян в черзі на гру. Дійсно, всі гравці платформи стверджують, що з початку війни грати на фейсіті стало просто неможливо, якщо в команді попадаються українці з росіянами, гра перетворюється на політичні дебати, де росіяни розказують, як вони розбомблять і визволять українців. Українці відповідають їм тим самим.

Петиція має за мету звернути увагу платформи фейсіт на цю проблему і навести порядок, розділивши українців і росіян на різні черги при пошуку гри.

Цитуємо петицію. 

«З початку атаки Росії на Україну представникам країн, що воюють стало неможливо грати в одній команді. В основному всі лаються і псують усім учасникам гру. Просимо адміністрацію faceit зробити неможливим перебування українців і росіян в одній команді, за винятком лобі.»

Якщо ви згодні, то можете підписати петицію за цим посиланням.

Материалы по теме

Віталій v1lat Волочай показав пікап для боротьби з російськими окупантами, на який він зібрав гроші на стрімі

Коментатор студії Maincast Віталій v1lat Волочай показав вже підготовлений до бойових дій пікап, на який він зібрав гроші на стрімі. Вже найближчим часом автівка поїде на фронт допомагати ЗСУ захищати незалежність України.

Арсеній Ceh9 Триноженко відкрив збір грошей на бойовий безпілотник, щоб нищити росіян

Колишній Чемпіон Світу у CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко вирішив не відставати від Притули та теж зібрати на безпілотник для ЗСУ.

В Росії зникли Cyberia Limited з грантом у 264 мільйони на розробку патріотичної гри. Проте директор запевняє, що все іде за планом

Ігрова студія Cyberia Limited, яка отримала грант на 264 мільйонів рублів на розробку гри «Смута» (про Смутні часи) зникла разом з грантом. Повідомляється, що наразі сайт розробника не працює, а групи в соціальних мережах не виходять на зв’язок.

Придбай унікальну футболку легендарного гравця Fnatic — допоможи ЗСУ

Один олдскульний каесер часів CS 1.6, а зараз поважний радник заступника голови рахункової палати України (куди тільки не потрапляють кіберспортсмени, коли дорослішають) проводить цікавий аукціон, на якому пропонує у якості лота футболку легендарного Патріка cArn Саттермона. Виручені гроші Юрій Крушановський планує передати ЗСУ.