Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Natus Vincere виклав у своєму інстаграмі з 1,2 мільйонами підписників фотографію з виходу команди на сцену у фіналі PGL Major Antwerp 2022. На фото добре видно гравців ззаду, коли вони йдуть через натовп вболівальників.

Комічність і одночасно біль ситуації полягає у тому, що NAVI зафотошопили російські прапори на футболках російських гравців, водночас українські прапори залишилися на місці. В реальності на трансляції було добре видно, що у росіян є російські триколори на спині, їх ніхто не заклеював та не прибирав з форми команди. 

У підписі під фото український клуб написав

One of the greatest feelings

Одно из лучших ощущений

Одне з найкращих відчуттів

Підпис українською команда розмістила останнім, що чітко каже українським уболівальникам про відношення команди до них. 


Коментар Gameinside: Відверто поведінка NAVI нагадує школяра, якій запізнився на урок, та розповідає вчителю про те, що застряг у ліфті.

Поки в Україні йде війна та гинуть наші захисники, головний український кіберспортивний клуб спокійно грає з росіянами в складі, не робить ніяких публічних антивоєнних заяв на Чемпіонаті Світу, не змінює форму команди, не прибирає російські прапори з форми гравців, а потім, щоб трохи підчистити докази проти себе, затирає в графічному редакторі триколори. 

Хочемо нагадати NAVI — школа закінчилась, у дорослому житті це так не працює. Люди все бачать, все розуміють і будуть пам’ятати. 

UPD: Через те, що у деяких читачів виникло припущення, що ми їх обманюємо і російських прапорів на формі NAVI не було, ми знайшли оригінальну фотографію PGL, яку NAVI відфотошопили та виклали у себе в інстаграмі. Для збільшення натисніть на фото. 

Розповсюджуючи цю інформацію, використовуйте хештег #deoccupetionnavi

Материалы по теме

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.