Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Французский снайпер Матье ZywOo Эрбо стал лучшим в пистолетных раундах среди всех профессиональных игроков в CS:GO. Рейтинг Матье составил 1.46. Статистика была опубликована в Twitter HLTV.org.

В топ-3 также пошли игрок Gambit Esports Сергей Ax1Le Рыхторов (1.34) и Никола NiKo Ковач из G2 Esports (1.30).  Джонатан EliGE Яблоновски из Team Liquid расположился на четвертой позиции с показателем 1.30, а пятерку  лучших закрывает Снайпер Natus Vincere Александр s1mple Костылев (1.28).

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: GODSENT анонсировала новый академический состав. Самому молодому игроку 14 лет

Напомним, что Состав Natus Vincere возглавил рейтинг по проценту побед на стороне Т за 2021 год. В то время как вторая команда из Восточной Европы, Gambit Esports, стала лучшим коллективом на стороне CT.

Материалы по теме

ZywOo побив рекорд фрагів у фіналі EPL. Попередній рекорд належав coldzera

У рамках фіналу ESL Pro League 16 французська зірка Матьє ZywOo Ербо встановив феноменальний рекорд за кількістю фрагів, зроблених у матчі BO5.

Готель Lovin Malta відповів на звинувачення s1mple, український кіберспортсмен звинуватив готель у брехні

Адміністрація готелю Lovin Malta, на який поскаржився s1mple, відповіла зірковому кіберспортсмену зустрічними звинуваченнями. Раніше українець виклав фото з цвіллю у його номері та поскаржився на комах.

Петрик зробив інтерв’ю з Woro2k про скандал з s1mple та поїздку на RMR

Олександр Петрик випустив відеоінтерв’ю з Woro2k, в якому відомий гравець розповідає подробиці конфлікту з s1mple і пояснює, чому Олександр Костилєв був не правий, коли критикував певні дії у тімспік.

s1mple пожалівся на погані умови проживання і непрофесіоналізм ESL

s1mple пожалівся на умови проживання на ESL Pro League 16 і звинуватив організацію у відсутності професійності. Гравець опублікував фото з пліснявою у номері готелю і написав, що окрім плісняви в номері ще й мурахи.