Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Датский комментатор объяснил свое видение разницы между s1mple и ZywOo в ответе под постом капитана Cloud9. Тот попросил своих читателей почему они считают одного снайпера лучше другого.

Андерс Блюм, считает, что Александр подходит к решению своих внутриигровых задач более по-творчески, в то время как ZywOo отрабатывает четко и по плану:

Это чисто субъективно, но я бы сказал, что ZywOo похож на лучшего ученика, который проходит тест. Все его решения – это то, что вы захотите сделать, если бы могли замедлить игру и подумать дольше. s1mple для меня – это художник. Он найдет ответ, о существовании которого даже не подозревали ученики, проходившие тест.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Thorin: «Поставьте s1mple на место ZywOo в Vitality, и он практически не будет проигрывать»

Напомним, что вчера NAVI потерпели поражение от Vitality в полуфинале верхней сетки BLAST Premier Fall Finals. При этом ZywOo и s1mple закончили свои матчи с практически идентичными показателями.

Материалы по теме

NAVI знову обіграли NiP у матчі-копії першого протистояння на BLAST Premier Spring Groups 2023

0

NAVI вдруге поспіль обіграли NiP і майже гарантували собі вихід у весняний фінал Бласта. Друга зустріч між NiP та NAVI в рамках BLAST Premier Spring Groups 2023 стала спробою відігратися для молодого снайпера headtr1ck та його команди, проте матч став майже точним повторенням першої зустрічі, знову NiP вдалося обіграти чорно-жовтих на Mirage, але вони без

Дивіться прем’єру «Game and Glory» — документального фільму про Rio Major від ESL та BBC

0

Сьогодні о 17.00 за центрально європейським часом або о 18.00 за Києвом відбудеться прем’єра документального фільму «Game and Glory» — спільного проекту ESL та BBC, знятого під час Rio Major 2022. 

Всі найкращі гравці року за 10 років премії HLTV у CS:GO, та чому вони їми стали

Перший рейтинг найкращих гравців CS:GO було створено у 2013 році, а у 2022 році ми побачили перший юбілейний — 10-й рейтинг. Днями HLTV нарешті оголосило весь список найкращих у 2022 році і саме час згадати всіх тріумфаторів ТОР-20 за всі десять останніх років.

На HLTV Award Show 2022 Олександр s1mple Костилєв проводив час і фотаграфувався з російськими гравцями

Позиція Олександра s1mple Костилєва від початку повномасштабної війни поступово дрейфувала від точок «кіберспорт поза політикою» до «Слава Україні». За десять місяців гравець встиг відмітитися, як мільйонними донатами на допомогу Україні, так і регулярною підтримкою російських блогерів та друзів і небажанням усвідомити, що насправді коїться між двома країнами.