Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бета-тест четвертої частини геніальної франшизи Diablo стане доступним вже цими вихідними.  17-19 березня протестувати гру зможуть ті, хто зробив передзамовлення будь-якої частини, а 24-26 березня до них зможуть приєднатися всі бажаючі.

На цей момент Diablo IV вже доступна для попереднього завантаження і вражає своїми розмірами — вам буде потрібно 84 Гб простору на диску. 

Під час бета-тесту гравцям буде доступний лише пролог та перший акт Diablo IV, а прокачати персонажа можна буде тільки до 25 рівня. Також будуть обмежені класи, якими можна зіграти. На початку будуть доступними тільки Варвар, Чародійка та Розбійниця, а 24 березня розробники додадуть Друїда та Некроманта. 

Повна версія довгоочікуваної гри має вийти 6 червня і коштуватиме в Україні щонайменше 2 449 гривень, а найдорожче ультимативне видання обійдеться фанатам у 3 499 гривень.

Читайте також: Стало відомо, скільки заробляють розробники карт в CS:GO

Материалы по теме

Blizzard спільно з дизайнером Han Kjøbenhavn презентували колекцію «Chthonic Penumbra», присвячену Diablo IV. Показ відбувся на тижні моди в Мілані

На тижні моди в Мілані розробник гри Diablo IV компанія Blizzard презентувала тематичну колекцію одягу в стилі гри під назвою «Chthonic Penumbra». Автором колекції став данський модельєр Han Kjøbenhavn.

Burger King випустить спеціальний бургер, присвячений Diablo IV

Burger King випустить Lilith Spicy Tomato Double Whopper Cheese, гамбургер, створений у співпраці з Diablo IV, останньою частиною популярної серії RPG Diablo. Крім того, при кожній покупці окремого продукту або набору гамбургерів буде роздаватися Lilith Original Sticker.

Blizzard показали офіційний кінематографічний трейлер Diablo IV

Blizzard показали кінематографічний офіційний трейлер довгоочікуваного суперхіта Diablo IV. У ролику ми можемо побачити початок епічної битви між силами світла та темряви і, як і всі роботи анімаційни роботи Blizzard, він дійсно справляє враження.