Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Європейський колектив обіграв у фіналі G2 Esports з рахунком 3:0 та став чемпіоном престижного турніру IEM Katowice 2022.

Хоча FaZe Clan і виграли усі три мапи, але G2 намагались дати відсіч. Перші дві вони програли лише на овертаймах, 15:19 та 27:31, а третю мапу, Dust 2, FaZe Clan виграли 16:14.

FaZe Clan всю стадію плей-офф грали зі стендином jks, оскільки в основного гравця rain був позитивний тест на COVID-19. Цікавий факт: FaZe Clan за всю свою історію виграли чотири турніри зі стендином. Це — IEM Sydney 2018, ESL One Belo Horizonte 2018, BLAST Miami 2019 та IEM Katowice 2022.

За перше місце FaZe Clan отримали $400,000, G2 за друге — $180,000.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Gameinside переходить на українську мову

Сьогодні гравець NAVI Олександр s1mple Костилев перевів півтора мільйона гривень на підтримку Збройних Сил України.

Материалы по теме

FaZe Clan стала публічною компанією, її акції можна придбати на біржі, проте вони сильно впали у ціні з початку торгів

Кіберспортивний клуб FaZe Clan офіційно став публічною компанією, акції якої торгуються на біржі Nasdaq. Повідомляється, що початкові акціонери будуть володіти 68% акцій, інша частина поступила у продаж.

FaZe звільнили гравця через расистські висловлювання. Судячи з усього його кар’єру в якості професіонала закінчено

FaZe Clan вигнали професійного гравця зі свого складу з Fortnite за расистські висловлювання на стрімі. Під час гри гравець з ніком Cented сказав слово ні..р у груповому чаті. При чому це слово профі використав в якості привітання, скоріше за все він вирішив пошуткувати, але це обурило інших гравців. 

Faze Clan разом з Disney випустив капсульну колекцію одягу, яку презентували мультиком з Мікі Маусом

Один з лідерів кіберспорту клуб Faze Clan випустив колекцію одягу разом з Disney. Колекція включає футболки, худі та бейсболки. Обіграно тему як класичний символ студії Disney Міки Маус поринає у цифровий світ та стає цифровим наче в матриці.

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім