Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Четыре лучшие команды по итогам группового этапа Чемпионата Украины по CS:GO от UPEA будут сражаться за главный приз в размере 150,000 гривен.

Формат проведения:

  • Четыре команды.
  • Single-elimination сетка.
  • Все матчи пройдут в формате bo3.

Призовой фонд:

  • 1 место — 150,000 гривен.
  • 2 место — 80,000 гривен.
  • 3-4 место — 50,000 гривен.

ПРЯМАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ

УЧАСТНИКИ И ИХ СОСТАВЫ

РАСПИСАНИЕ

7 марта

Marlian — beznadejdi | 1:2

The Incas — Project X | 15:00

Финал | 18:00

Материалы по теме

Українець Олексій Topa Топчієнко пройшов на європейський RMR разом з міксом FANTASY, таким чином на RMR вже зіграють 8 українців

Ще один український гравець Олексій Topa Топчієнко вирішив поздоровити Україну зі святом і пройшов на RMR. Колись гравець команди клубу CyberZone, а потім гравець NAVI Junior виграв квоту на європейський RMR разом з міжнародним міксом FANTASY, який зібрався прямо перед кваліфікацією на RMR.

Дизайнер Української Професійної Кіберспортивної Асоціації та Unicorns of Love Володимир Сименів створив настільну гру «ЗСУ»

Війна в Україні це не тільки бойові дії, нестерпний біль в душах українців надихає на створення віршів та пісень, художніх творів, комп’ютерних ігор, а Володимира Семеніва, який до війни працював дизайнером Української Професійної Кіберспортивної Асоціації, відважний супротив бійців Збройних Сил України надихнув на створення настільної гри за мотивами війни в нашій країні. Гра буде називатися

100 Thieves створює власну відеогру під кодовою назвою Project X. Розповідаємо, чому це може бути важливою подією для майбутнього

100 Thieves ось-ось перетвориться на щось набагато більше, ніж просто кіберспортивну організацію. Організація, що базується в Лос-Анджелесі, створює відеогру, і її розроблятимуть за участю професіоналів 100 Thieves, творців контенту та спільноти.

muR о развитие киберспорта в Украине: «У нас одна из самых сильных платформ в Европе»

Участник украинского CS:GO состава Legogaming — muR сказал свое мнение о развитие киберспорта внутри Украины. Свое мнение он оставил в интервью на YouTube канале UPEA.