Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда NAVI с небольшими трудностями обыграла бразильцев MIBR со счетом 2:1 в первом матче на BLAST Premier: Spring Groups 2021. s1mple высказался о матче у себя в Twitter.

Украинец остался немного недовольным результатом матча, о чем и написал у себя в Twitter после игры с MIBR:

2-1 против MIBR, GGWP! Немного грустно за наше выступление на Train, но, по крайней мере, мы не проиграли нашу первую игру, как обычно. Следующая игра против FaZe Clan/Team Liquid!

 

Александр s1mple Костылев также стал топ-игроком матча с бразильцами, показав в итоге невероятный показатель в 1.41 по рейтингу 2.0.

Напоминаем, NAVI неожиданно сложно победили MIBR в первом матче BLAST Premier: Spring Groups 2021 со счетом 2:1, тем самым обеспечив себе место в финале верхней сетки группы C.

Материалы по теме

NAVI не змогли пройти на перший Мастерс созону з VALORANT

0

NAVI в дисципліні VALORANT програли Team Heretics в першому турі Play-off VCT 2024: EMEA Kickoff і втратити можливість потрапити на перший Мастерс (Мейджор) року в Мадриді.

Гравці NAVI підіграли російській пропаганді в річницю повномасштабного вторгнення

0

Перед річницею повномасштабного вторгнення Росії в Україну гравці NAVІ українець Ange1 та росіянин suygetsu передали персональне вітання російському телеграм-каналу VALORANT INFO з майже 60 тисячами підписників, показуючи, що ми “єдиний народ”.

NAVI анонсували мерч, присвячений рекордній кількості виступів команди на Мейджорах з CS

0

NAVI відкрили передзамовлення на футболки, присвячені участі команди в 20-ти Мейджорах з CS поспіль. Нагадаємо, що це унікальний рекорд і лише NAVI брали участь у всіх Мейджорах в історії Counter-Strike.

Monte обійшли NAVI за популярністю на українськомовній трансляції PGL Major Copenhagen 2024: European RMR

0

Аналітична компанія Esports Charts підрахувала, які матчі європейської RMR-кваліфікації на PGL Major Copenhagen 2024 зібрали найбільше глядачів на українськомовній трансляції. У центрі уваги наших уболівальників знову були ігри Natus Vincere та Monte.