Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній кіберспортсмен і гравець NAVI ALOHADANCE похизувався крутим виграшем у покер. Так за один день гравець зіграв два турніри, на одному з яких навіть посів перше місце. Загалом гравець за один день виграв 57 тисяч доларів США.

 

Раніше ми вже писали, що харків’янин залишив Україну і тимчасово переїхав до Парижу, де оголосив про плани найближчим часом перебратися на постійне проживання в Канаду. 

Материалы по теме

ALOHADANCE повідомив, що знаходиться в Парижі і найближчим часом переїде жити до Канади

Український кіберспортсмен, стрімер і колишній гравець складу NAVI з Dota 2 Ілля ALOHADANCE Коробкін повідомив про те, що переїжджає на постійне проживання до Канади.

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

Ілля «ALOHADANCE» Коробкін не буде виступати за NAVI в найближчому сезоні DPC. Його замінить росіянин

Українського кіберспортсмена Іллю «ALOHADANCE» Коробкіна виключили зі складу Natus Vincere на офіційному сайті реєстрації команд від Valve. Інформацію підтвердив і капітан команди SOLO.