Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Empire представила тренера команды по Dota 2. Наставником российского коллектива стал бывший игрок состава Андрей Ghostik Кадык. Об этом представители клуба сообщили в соцсетях.

Ghostik был капитаном предыдущего ростера Empire. Киберспортсмен также отвечал за подбор игроков в команду. Под руководством Андрея ростер выступил в первом дивизионе Dota Pro Circuit 2021/2022 для Восточной Европы, где занял последнее место, выиграв лишь один матч.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Team Empire представила новый состав по Dota 2 — ростер находится на тестовом периоде

Состав:

  • Заур Cooman Шахмурзаев
  • Амир Dodren Акмолин
  • Владислав DkFogas Фролов
  • Сергей TSA Тимченко
  • Владислав Antares Кертман
  • Андрей Ghostik Кадык (тренер)

Материалы по теме

Valve повернули Ghostik всі вкрадені росіянами речі. Стрімер показав, як помститься кривдникам

0

Ghostik повідомив, що Valve повернули йому 1800 предметів, вкладених при зломі його акаунта в Steam росіянами. Також стрімер розповів, як саме це сталося. Виявляється злам зробили через встановлену кастомку. Таке може трапитися з кожним.    Також стрімер і найбільший кіберспортивний волонтер показав, яким чином вирішив відплатити росіянам.   

Росіяни зламали акаунт в Steam відомого українського Dota-блогера і волонтера Ghostik

0

Найпопулярніший український дота-блогер і волонтер Ghostik повідомив про злом свого акаунта в Steam. За його словами акаунт зламали росіяни, причому вони додали його друзів в групу зетпатріотів “свинорез” і видалили майже всі цінні внутрішньоігрові предмети.

Ghostik зібрав для підрозділу АЗОВ більш як 14 мільйонів гривень

0

Найпопулярніший український кіберспортивний стрімер і в минулому професійний гравець Андрій Ghostik Кадик повідомив, що за 2023 рік зміг зібрати на своїх регулярних стрімах понад 14 мільйонів гривень для допомоги підрозділу АЗОВ, який захищає Україну від російської навали.

Monte, B8 та два склади NAVI зіграють у благодійному турнірі для збору грошей на ЗСУ

0

Ghostik повідомив, що заром з найкращими командами країни проведе благодійний турнір з Dota 2. Вже в п’ятницю чотири команди зіграють між собою, щоб допомогти зібрати 2 мільйона гривень для підтримки армії.