Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Джерела повідомляють, що світові зірки футболу Мессі, Неймар та Погба можуть з’явитися в грі COD: Modern Warfare 2 в якості скінів операторів.

Інсайдер Хоуп та інші джерела зазначили, що спортсмени-суперзірки можуть приєднатися до CoD, щоб допомогти рекламувати майбутній Чемпіонат світу з футболу, який розпочнеться наприкінці листопада, лише через кілька днів після випуску Warzone 2.0.

Це не перше партнерство Погба з CoD. Французький футболіст також співпрацював із франшизою ще в серпні 2020 року, приєднавшись до вигаданого клубу Verdansk Sparks, коли вперше відкрився стадіон на карті Battle Royale.

Інформація про футболістів в  CoD поки не є підтвердженою. Modern Warfare 2 побачить світ 28 жовтня, а Warzone 2.0 — 16 листопада.

Читайте також про 20 офіційних мільйонерів у CS:GO.

Материалы по теме

Call of Duty: Modern Warfare 2 обігнала всіх по скачуванню на платформі PlayStation

Гра Call of Duty: Modern Warfare 2 стала найбільш скачуваною на PS5 у жовтні в Америці та посіла друге місце в Європі.

Пять игроков в CS:GO, которые стоят в одном ряду со звездами футбола

Киберспорт уже давно наравне с самыми популярными видами спорта по многим аспектам. Для многих футболистов Counter-Strike — это игра их детства, поэтому они частенько в нее играют. Кроме того, футболисты регулярно приглашают про-игроков из этой дисциплины поиграть с ними или пообщаться. Сегодня мы поговорим о пяти игроках в CS:GO, которые стоят в один ряд со

В Fortnite могут добавить скин известного футболиста Неймара

0

С выходом шестого сезона в популярной «королевской битве» Fortnite может появиться персональный скин известного бразильского футболиста Неймара.