Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Призовий фонд The International 11 продовжує швидко зростати завдяки тому, що 25% грошей, які Valve отримує від продажів Battle Pass, ідуть за поповнення його поповнення, проте вперше за час існування Dota 2 і сучасної системи формування призового фонду TI, цей процес відбувається повільніше, ніж у попередні роки.

Раніше призовий фонд з кожним роком збільшувався швидше, що дозволяло щоразу бити рекорди та вивести призові на The International на феноменальні понад 40 мільйонів доларів у 2021 році. Проте темпи зростання призових у 2022 році відстають як від 2021 року, так і від 2019 року (у 2020 році TI не проходив через Covid19).

Ще одним фактором, який не може не вплинути на розмір загального призового фонду є те, що Battle Pass випустили лише за 2 місяці до початку турніру у той час, коли раніше термін складав від 73 днів у 2014 році до 139 днів у 2021 році. 

Враховуючи те, що за майже чотири дні вдалося зібрати близько 9 мільйонів доларів і порівнюючи цю цифру з 2018, 2019 та 2021 роками, можна побудувати графік і зробити припущення, яку суму вдасться зібрати за 61 день збору грошей на призовий фонд у цьому році.

Темпи зростання призового фонду у різні роки

За нашими підрахунками, якщо не трапиться щось несподіване, або Valve не зчітерить та не підкине грошей, щоб зберегти «легенду завжди зростаючих призових», цього року призовий фонд The International має сягнути цифри $23 475 000. 

Також слід відмітити хитрість Valve, які раніше продавали Battle Pass тільки до початку турніру і віддавали чверть заробленого у призовий фонд, тепер Valve будуть продавати Бойовий пропуск і під час турніру, коли зацікавленість до доти буде підвищеною, проте ці гроші вже не будуть йти в призовий фонд TI, а будуть збагачувати тільки Valve. 

Отож, за нашими прогнозами, якщо не станеться якесь диво, в цьому році вперше призовий фонд The International буде меншим за попередні роки, проте він все одно залишиться величезним і найбільшім серед усіх кіберспортивних турнірів на планеті. 

Читайте також про всі можливості Battle Pass у цьому році.

Материалы по теме

Royal Never Give Up оголосила новий склад з Dota 2

Китайський кіберспортивний клуб Royal Never Give Up оголосив оновлений склад з Dota 2 до сезону Dota Pro Circuit 2023. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті реєстрації команд від Valve.

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

З’ясувалася ймовірна причина, чому Valve прибрали Dust 2 зі списку офіційних турнірних карт

Схоже з’ясувалася причина, чому Valve викинули зі списку офіційних турнірних карт саме Dust 2, а не Mirage або якусь іншу карту. 

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.