Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

З перевірених джерел нам стало відомо, що новим снайпером Team Spirit стане молодий український гравець Ігор w0nderful Жданов. Гравець добре відомий на українській аматорській сцені, але мало відомий широкій публіці. У Spirit українець замінить Абдулхаліка degster Гасанова, який відмовився переїжджати з командою до Сербії.

Свою кар’єру на професійній сцені Ігор почав у 2020 році з виступу за мікс SpeedRunners на турнірі, який організовував наш портал, а саме Levono Legion Cup. Тоді команда w0nderful поступилася у фіналі команді CR4ZY.

w0nderful у складі GUCCI SQUAD на LAN-фіналах Logitech National Cybersport League

Того ж року у складі GUCCI SQUAD гравець здобуває 3-4 місце на організованому Gameinside всеукраїнському турнірі Logitech National Cybersport League. У турнірі брало участь понад 300 команд з усіх регіонів України.

Незабаром гравець переходить під крило спонсорованої команди Majesty, за яку з перемінним успіхом виступає протягом кількох місяців. Наступною сходинкою у кар’єрі для молодого снайпера стала команда ProjectX, сформована на основі колишніх CR4ZY. Команду тренував визначний український тренер Іван Johnta Шевцов.

Найбільшим досягненням у складі ProjectX для гравця стала перемога на всеукраїнському турніру ROG Winter Cup 2020, який проводив наш портал. Тоді у фіналі команда w0nderful обіграла NAVI Jouth з рахунком 2-0.

Найбільші досягнення гравця

Майже весь 2021 рік гравець провів в команді Trasco, яка складалася з переважно українських гравців, але організація була російською. Після припинення фінансування гравець перейшов у HellRaisers, яка нарешті припинила експерименти та вирішила набрати склад з молодих гравців. 

Пробувши у новому клубі близько двох місяців і не вигравши за клуб жодного турніру, гравець став вільним агентом через те, що HR розпустили команду після початку широкомасштабної війни Росії проти України. 

ЦІКАВО

Свого часу гравця тестували у NAVI Junior, проте організація NAVI його не взяла, турбуючись за свою репутацію, тому що тоді ходили чутки про вакбан, який гравець ніби-то колись отримував. На цей момент гравець вважається повністю чистим. 

Материалы по теме

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

Два гравці Team Spirit пропустять BLAST, слот на який команда придбала нещодавно. Росіян не хочуть бачити в Європі

0

Двоє гравців російського клубу Team Spirit, який нещодавно став партнером BLAST і отримав право змагатися в цій франшизній лізі, не зможуть зіграти на першому для клубу турнірі після укладання угоди.

ESIC назавжди дискваліфікуваши власника Majesty, ProjectX та Akuma. Всю схему здали самі гравці, розбираємося хто саме

Український кіберспортивний діяч Олексій Шишко, який ймовірно був власником таких команд, як Majesty, ProjectX та Akuma отримав пожиттєву дискваліфікацію від комісії з доброчесності ESIC.

ESIC дискваліфікували чотирьох українських гравців. Дискваліфіковані пообіцяли зробити стрім і дати пояснення ситуації

Комісія з кіберспортивної доброчесності (ESIC) дискваліфікувала чотирьох відомих українських гравців у CS. Дворічну дискваліфікацію на всіх турнірах, до яких має відношення ESIC (а це турніри майже всіх великих турнірних операторів в тому числі ESL та BLAST) отримали Дмитро SENSEi Шворак, Максим THRON Семенов, Артур DarkS1DE Кравченко та Данило nat1ve Бакін.