Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

З перевірених джерел нам стало відомо, що новим снайпером Team Spirit стане молодий український гравець Ігор w0nderful Жданов. Гравець добре відомий на українській аматорській сцені, але мало відомий широкій публіці. У Spirit українець замінить Абдулхаліка degster Гасанова, який відмовився переїжджати з командою до Сербії.

Свою кар’єру на професійній сцені Ігор почав у 2020 році з виступу за мікс SpeedRunners на турнірі, який організовував наш портал, а саме Levono Legion Cup. Тоді команда w0nderful поступилася у фіналі команді CR4ZY.

w0nderful у складі GUCCI SQUAD на LAN-фіналах Logitech National Cybersport League

Того ж року у складі GUCCI SQUAD гравець здобуває 3-4 місце на організованому Gameinside всеукраїнському турнірі Logitech National Cybersport League. У турнірі брало участь понад 300 команд з усіх регіонів України.

Незабаром гравець переходить під крило спонсорованої команди Majesty, за яку з перемінним успіхом виступає протягом кількох місяців. Наступною сходинкою у кар’єрі для молодого снайпера стала команда ProjectX, сформована на основі колишніх CR4ZY. Команду тренував визначний український тренер Іван Johnta Шевцов.

Найбільшим досягненням у складі ProjectX для гравця стала перемога на всеукраїнському турніру ROG Winter Cup 2020, який проводив наш портал. Тоді у фіналі команда w0nderful обіграла NAVI Jouth з рахунком 2-0.

Найбільші досягнення гравця

Майже весь 2021 рік гравець провів в команді Trasco, яка складалася з переважно українських гравців, але організація була російською. Після припинення фінансування гравець перейшов у HellRaisers, яка нарешті припинила експерименти та вирішила набрати склад з молодих гравців. 

Пробувши у новому клубі близько двох місяців і не вигравши за клуб жодного турніру, гравець став вільним агентом через те, що HR розпустили команду після початку широкомасштабної війни Росії проти України. 

ЦІКАВО

Свого часу гравця тестували у NAVI Junior, проте організація NAVI його не взяла, турбуючись за свою репутацію, тому що тоді ходили чутки про вакбан, який гравець ніби-то колись отримував. На цей момент гравець вважається повністю чистим. 

Материалы по теме

Відбіркові на Valorant Masters Copenhagen в Японії відвідало понад 15 тисяч уболівальників. Переможців тренував легендарний корейський гравець у CS 1.6

В Японії завершилися відбіркові на Мейджор по Valorant — Valorant Masters Copenhagen. У фіналі турніру сенсаційно перемогла команда-аутсайдер NTH, саме вона буде представляти на великому турнірі Японію.

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.

Абдул ⁠degster⁠ Гасанов зяявив, що хоче грати в європейській команді або NAVI, команди так званого СНД він не розглядає

0

Абдул ⁠degster⁠ Гасанов, нещодавно посаджений на лаву запасних у Team Spirit, розпочав виступ в якості стендіна OG з неочікуваної перемоги над NAVI на весняному фіналі BLAST.