Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

З перевірених джерел нам стало відомо, що новим снайпером Team Spirit стане молодий український гравець Ігор w0nderful Жданов. Гравець добре відомий на українській аматорській сцені, але мало відомий широкій публіці. У Spirit українець замінить Абдулхаліка degster Гасанова, який відмовився переїжджати з командою до Сербії.

Свою кар’єру на професійній сцені Ігор почав у 2020 році з виступу за мікс SpeedRunners на турнірі, який організовував наш портал, а саме Levono Legion Cup. Тоді команда w0nderful поступилася у фіналі команді CR4ZY.

w0nderful у складі GUCCI SQUAD на LAN-фіналах Logitech National Cybersport League

Того ж року у складі GUCCI SQUAD гравець здобуває 3-4 місце на організованому Gameinside всеукраїнському турнірі Logitech National Cybersport League. У турнірі брало участь понад 300 команд з усіх регіонів України.

Незабаром гравець переходить під крило спонсорованої команди Majesty, за яку з перемінним успіхом виступає протягом кількох місяців. Наступною сходинкою у кар’єрі для молодого снайпера стала команда ProjectX, сформована на основі колишніх CR4ZY. Команду тренував визначний український тренер Іван Johnta Шевцов.

Найбільшим досягненням у складі ProjectX для гравця стала перемога на всеукраїнському турніру ROG Winter Cup 2020, який проводив наш портал. Тоді у фіналі команда w0nderful обіграла NAVI Jouth з рахунком 2-0.

Найбільші досягнення гравця

Майже весь 2021 рік гравець провів в команді Trasco, яка складалася з переважно українських гравців, але організація була російською. Після припинення фінансування гравець перейшов у HellRaisers, яка нарешті припинила експерименти та вирішила набрати склад з молодих гравців. 

Пробувши у новому клубі близько двох місяців і не вигравши за клуб жодного турніру, гравець став вільним агентом через те, що HR розпустили команду після початку широкомасштабної війни Росії проти України. 

ЦІКАВО

Свого часу гравця тестували у NAVI Junior, проте організація NAVI його не взяла, турбуючись за свою репутацію, тому що тоді ходили чутки про вакбан, який гравець ніби-то колись отримував. На цей момент гравець вважається повністю чистим. 

Материалы по теме

ВІДЕО! Основи індивідуальної гри та стрільби у VALORANT від Johnta та Itachiiiii

Відомий тренер з VALORANT Іван Johnta Шевцов разом з професійним українським гравцем Itachiiiii опублікував навчальне відео з основами індивідуальної гри та стрільби у VALORANT.

Johnta розповів, де українським гравцям у VALORANT брати участь у турнірах

Johnta розповів про турніри, на яких зможуть змагатися українці у VALORANT. У короткому відео тренер та основний рушій Валоранту в Україні розповідає про систему турнірів від Riot, від друзів з Польщі та про те, як українцям туди потрапити.

Іван Johnta Шевцов розкритикував сучасну сцену CS:GO після анонсу турніру стрімерів, який спонсорує російський букмекер

У минулому відомий тренер з CS:GO, а тепер професійний тренер у VALORANT Іван Johnta Шевцов розкритикував сцену CS:GO.  «Поясни мені, що CS сцена — це помийка, не кажучи про те, що це помийка. От, будь ласка».

NAVI оголосила склад всіх команд благодійного турніру. Разом з s1mple зіграє гравець російської команди Team Spirit

NAVI анонсували склади чотирьох команд, які братимуть участь у їх благодійному турнірі BORN TO BE BRAVE. Нагадаємо, що турнір має відбутися 22 грудня. На ньому чотири команди зіграють три матчі, а фанати можуть робити внески та брати участь у лотереї, де будуть розігруватися різноманітні призи.