Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У боротьбі з російською агресією об’єдналися усі жителі України та небайдужі з-за кордону. Кожен допомагає чим і як може — від зголошення до лав ЗСУ до дудосу онлайн-сервісів та сайтів окупанта в Інтернеті. У цьому матеріалі ми розкажемо вас, як пара молодих дівчат заробили понад 230 тисяч гривень завдяки своїй вроді та Твіттеру лише у першу добу «акції».

Знайомтеся, це Настасся Наско, або просто Наста. До війни вона мешкала у Києві, працювала менеджером соціальних мереж у знайомій всім WePlay Esports, стрімила та регулярно вела власний твіттер-аккаунт.

Після російського вторгнення вона разом зі своєю подругою Анастасією та домашніми тваринами евакуювалася за кордон. Але дівчата вирішили не проводити ці дні у перечитуванні телеграм-каналів, а активно включилися у волонтерську допомогу. Як розповіла Наско нашому порталу, за цей час вони змогли вивезти шістьох людей з Києва у безпечне місце, а також підвозили гуманітарну допомогу до кордону з Україною.

Та на цьому дівчата вирішили не зупинятися. Все почалося з жартівливого повідомлення у мережі:

Саме під ним Наста і відписалася, мовляв, що вона «неіронічно кидає нюдси хлопцям за донати для армії». Спільно з подругою дівчата жартома назвали свою діяльність «теронліфансом».

Нюдси — це фотографії еротичного характеру.

Жарти жартами, та з моменту початку такої акції у мережі Наста і Настя зібрали вже понад 270 тисяч у гривні та у частину у криптовалюті. Всі гроші йдуть напряму до ЗСУ та фундації Save Life, а дівчата просто запитують скріншот про оплату.

Неприємних інцидентів при цьому не траплялося, як розповідає Наста, секрет у тому, як вона здобула своїх підписників у Твіттері:

Моя репутація у Твіттері – дівчинка, яка набрала тисячу підписників без оголення, просто граючи в ігри. І щоразу, коли я кидаю нюдси за донати ЗСУ, всі пишуть, що не очікували такого. Але заповажали ще більше, адже я створювала попит 5 років.

Максимально водночас дівчата таким чином змогли переказати у ЗСУ 70,000 грн. Мінімального донату при цьому не встановлювалося — кожен скидував стільки, скільки міг собі дозволити та все одно отримував фото від дівчат.

Як розповіла Наско нашому журналісту, в акції є чіткий термін завершення:

Акція діє до смерті Путіна, звіт про квитанції будемо публікувати щодня опівночі!

Щоб ви розуміли, чого вам варто очікувати за підтримку Збройних Сил України у такий спосіб, скидаємо вам одне фото Насти з її дозволу:

Ми щиро бажаємо дівчатам успіху у їхніх ініціативах, а українцям — терпіння у боротьбі з окупантом. Вступити до лав «теронліфансу» чи зробити пожертву на користь Армії у такий спосіб ви зможете, написавши Насті Наско у твіттері.

Ще більше матеріалів на GameInside.ua виходитиме у рамках підтримки Збройних Сил України. Допомогти Армії нашої держави у боротьбі з російськими окупантами ви можете за посиланням на сайті.

Материалы по теме

Заради грошей Valve поставила на кон свою репутацію. Компанія співпрацює з людьми, що відкрито підтримують політику Путіна

Valve зробила свій вибір, так можна характеризувати список талантів російськомовної студії на цьогорічному The International. Якщо в минулі роки між росіянами та українцями був паритет, більш того українці домінували на ключових позиціях, цього року Valve зробила вибір у бік росіян, майже викресливши українців, які фактично роками будували ком’юніті доти у всій Східній Європі.

Dendi, SirActionSlacks, AdmiralBulldog та інші відомі діячі Доти об’єднаються для благодійного шоу матчу з Dota 2, щоб допомогти Україні

30 вересня всесвітньо відомий гравець у Dota 2 Данило «Dendi» Ішутін проведе крутий благодійний шоу-матч на підтримку України. До нього приєдналися 11 відомих  особистостей з кіберспортивної спільноти, щоб не лише створити цікавий захід для фанатів, але й допомогти зібрати кошти для благодійного фонду Президента України United24.

NS та Dread втікли до Казахстану, рятуючись від мобілізації, оголошеної Путіним

На «відпочинок» до Казахстану з сім’ями відправилися відомі російські кібердіячі призовного віку NS та Dread. Про це вони повідомили у своїх соціальних мережах. Судячи з усього, це буде найдовший відпочинок у їх житті.

Російські розробники ігор масово вивозять чоловіків, рятуючи від мобілізації

Російське видання «Комерсант» з посиланням на власні джерела повідомило, що серед російських розробників ігор спостерігається справжня паніка. Компанії намагаються масово вивозити співробітників за кордон, а найбільші навіть наймають для цього чартерні рейси.