Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У боротьбі з російською агресією об’єдналися усі жителі України та небайдужі з-за кордону. Кожен допомагає чим і як може — від зголошення до лав ЗСУ до дудосу онлайн-сервісів та сайтів окупанта в Інтернеті. У цьому матеріалі ми розкажемо вас, як пара молодих дівчат заробили понад 230 тисяч гривень завдяки своїй вроді та Твіттеру лише у першу добу «акції».

Знайомтеся, це Настасся Наско, або просто Наста. До війни вона мешкала у Києві, працювала менеджером соціальних мереж у знайомій всім WePlay Esports, стрімила та регулярно вела власний твіттер-аккаунт.

Після російського вторгнення вона разом зі своєю подругою Анастасією та домашніми тваринами евакуювалася за кордон. Але дівчата вирішили не проводити ці дні у перечитуванні телеграм-каналів, а активно включилися у волонтерську допомогу. Як розповіла Наско нашому порталу, за цей час вони змогли вивезти шістьох людей з Києва у безпечне місце, а також підвозили гуманітарну допомогу до кордону з Україною.

Та на цьому дівчата вирішили не зупинятися. Все почалося з жартівливого повідомлення у мережі:

Саме під ним Наста і відписалася, мовляв, що вона «неіронічно кидає нюдси хлопцям за донати для армії». Спільно з подругою дівчата жартома назвали свою діяльність «теронліфансом».

Нюдси — це фотографії еротичного характеру.

Жарти жартами, та з моменту початку такої акції у мережі Наста і Настя зібрали вже понад 270 тисяч у гривні та у частину у криптовалюті. Всі гроші йдуть напряму до ЗСУ та фундації Save Life, а дівчата просто запитують скріншот про оплату.

Неприємних інцидентів при цьому не траплялося, як розповідає Наста, секрет у тому, як вона здобула своїх підписників у Твіттері:

Моя репутація у Твіттері – дівчинка, яка набрала тисячу підписників без оголення, просто граючи в ігри. І щоразу, коли я кидаю нюдси за донати ЗСУ, всі пишуть, що не очікували такого. Але заповажали ще більше, адже я створювала попит 5 років.

Максимально водночас дівчата таким чином змогли переказати у ЗСУ 70,000 грн. Мінімального донату при цьому не встановлювалося — кожен скидував стільки, скільки міг собі дозволити та все одно отримував фото від дівчат.

Як розповіла Наско нашому журналісту, в акції є чіткий термін завершення:

Акція діє до смерті Путіна, звіт про квитанції будемо публікувати щодня опівночі!

Щоб ви розуміли, чого вам варто очікувати за підтримку Збройних Сил України у такий спосіб, скидаємо вам одне фото Насти з її дозволу:

Ми щиро бажаємо дівчатам успіху у їхніх ініціативах, а українцям — терпіння у боротьбі з окупантом. Вступити до лав «теронліфансу» чи зробити пожертву на користь Армії у такий спосіб ви зможете, написавши Насті Наско у твіттері.

Ще більше матеріалів на GameInside.ua виходитиме у рамках підтримки Збройних Сил України. Допомогти Армії нашої держави у боротьбі з російськими окупантами ви можете за посиланням на сайті.

Материалы по теме

Продавець сумління — українець Олександр DkPhobos Кучеря працює у студії Paragon на російськомовній трансляції DPC

Українець за національністю Олександр DkPhobos Кучеря прямо зараз працює на російськомовній трансляції другого дивізіону DPC ліги Східної Європи, трансляцією якої займається компанія Paragon. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі Михайло Звєрєв.

Англомовний коментатор CS:GO і VALORANT відвідає Україну, щоб привести медикаменти для ЗСУ

Англомовний коментатор CS:GO і VALORANT Пітер Kremer3 Кремер повідомив, що прямує в Україну, щоб допомогти на фронті українським військовим. Англієць планує провести кілька трансляцій, зібрати гроші на медикаменти і особисто привезти їх в Україну.

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України закликав не допускати російських та білоруських спортсменів до міжнародних змагань

0

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України — КФВС МОН України направив листи про недопущення російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань.

178,5 мільйонів доларів на вбивство українців — кого підписали Team Spirit і чому за російський клуб грають українські колаборанти

Team Spirit, яка на початку повномасштабної війни виїхала з Росії і намагалася завуальовано позиціювати себе, як так звану сербську організацію, підписала російського спонсора фінтех-компанію Yandex.