Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Видання The Wall Street Journal повідомило про те, що Activision Blizzard заплатить понад 50 мільйонів доларів, щоб врегулювати резонансний скандал і позов щодо дискримінації всередині компанії.

Два роки тому Каліфорнійський департамент справедливого працевлаштування та житла звинуватив Activision Blizzard у потаканні токсичній робочій культурі панібратства, в якій деякі жінки, які працювали в компанії, піддавалися сексуальним домаганням, насильству і отримували занижену в порівнянні з чоловіками зарплатню. 

Activision Blizzard весь цей час відкидала звинувачення і навіть подавала зустрічний позов, проте 15 грудня дві сторони досягли угоди.

Activision Blizzard виплатить приблизно 54 875 000 доларів на «покриття прямої допомоги працівникам і судових витрат». 45 750 000 доларів США підуть до фонду компенсації працівникам, а Activision Blizzard має пожертвувати будь-які надлишки розрахункових коштів благодійним організаціям.

Дехто вважає, що саме цей позив, який завдав Activision Blizzard нечуваної репутаційної шкоди, підштовхнув компанію до угоди про продаж Microsoft. 

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.