Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Звіт російської групи компаній VK повідомляє, що холдинг путінського олігарха Алішера Усманова продав не тільки клуб Virtus.pro, а інші компанії, які ще нещодавно входили до його складу.

Повідомляється, що у першому кварталі 2023 року Група VK підписала низку угод про продаж та передала контроль над дочірніми організаціями EPICENTR (Cyprus) Ltd., ESFORCE AGENCY Ltd. за грошову винагороду у розмірі 47 млн рублів (610 тисяч доларів США). Покупець обох частин холдингу не повідомляється. 

В будь-якому разі суми, за які розпродається по частинах колишній наймогутніший кіберспортивний холдинг Східної Європи виглядають мізерними. 

Нагадаємо, що початкові інвестиції в ESForce свого часу склали 100 мільйонів доларів США, зараз же основні частини холдингу (включаючи клуб Virtus.pro) продано за шокуючі менш ніж три мільйони доларів. 

Такі цифри можуть говорити або про повне знецінювання активів ESForce, або, що більше схоже на правду, на спробу вивести міжнародний кіберспортивний напрямок VK з під міжнародних санкцій, накладених через путінського олігарха Алішера Усманова. В такому разі розкручені бренди отримають номінальних власників, які не знаходяться під санкціями і продовжать діяльність під зовнішнім тіньовим управлінням ESForce. 

Читайте також: Продаж або фейк? Стала відома сума, за яку Virtus.pro продали вірменським інвесторам і вона не вселяє довіри

Материалы по теме

The International остаточно захопили російські БК. Визначилися всі учасники TI 2024

Визначилися всі учасники The International 2024. Нажаль Україна буде представлена на турнірі тільки перебіжчиками, які виступають за чисельні російські команди, а домінувати за кількістю, як і в попередній рік, будуть росіяни.

Гравець у Football Manager став аналітиком футбольного клубу з Національної ліги Британії і допоміг команді досягти найкращих за останні 132 роки результатів

XBox створили одну з найкрутіших колаборацій в історії кіберспорту. До 20-ї річниці гри Football Manager в XBox провели конкурс, через який кожен віртуальний футбольний аналітик мав можливість стати справжнім професійним аналітиком футбольного клубу Bromley FC, який грає в національній футбольній лізі Британії. 

Українські клуби заробили за пів року майже мільйон доларів. Шосту частину цієї суми виграли клуби, які ніколи не грали на ТІР-1 турнірах

Канал Вісті CS2 підрахував, скільки українські клуби заробили за перший сезон 2024 року. Вражають навіть не цифри, а прогрес українського Counter-Strike.

BLAST Premier: Spring Final 2024 – NAVI провалили фінал, але довели, що не випадково виграли Мейджор

0

Natus Vincere не змогли здолати дракона і завершили перше півріччя 2024 року другими після Spirit, але з планами повернутися з відпустки ще сильнішими.