Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Звіт російської групи компаній VK повідомляє, що холдинг путінського олігарха Алішера Усманова продав не тільки клуб Virtus.pro, а інші компанії, які ще нещодавно входили до його складу.

Повідомляється, що у першому кварталі 2023 року Група VK підписала низку угод про продаж та передала контроль над дочірніми організаціями EPICENTR (Cyprus) Ltd., ESFORCE AGENCY Ltd. за грошову винагороду у розмірі 47 млн рублів (610 тисяч доларів США). Покупець обох частин холдингу не повідомляється. 

В будь-якому разі суми, за які розпродається по частинах колишній наймогутніший кіберспортивний холдинг Східної Європи виглядають мізерними. 

Нагадаємо, що початкові інвестиції в ESForce свого часу склали 100 мільйонів доларів США, зараз же основні частини холдингу (включаючи клуб Virtus.pro) продано за шокуючі менш ніж три мільйони доларів. 

Такі цифри можуть говорити або про повне знецінювання активів ESForce, або, що більше схоже на правду, на спробу вивести міжнародний кіберспортивний напрямок VK з під міжнародних санкцій, накладених через путінського олігарха Алішера Усманова. В такому разі розкручені бренди отримають номінальних власників, які не знаходяться під санкціями і продовжать діяльність під зовнішнім тіньовим управлінням ESForce. 

Читайте також: Продаж або фейк? Стала відома сума, за яку Virtus.pro продали вірменським інвесторам і вона не вселяє довіри

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.