Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Аналітичне агентство Newzoo, відоме своїми сміливими прогнозами стосовно світлого майбутнього геймінгу та кіберспорту, підкорегувало свій прогноз на майбутнє.

Якщо ще торік Newzoo прогнозувало зростання ринку з 2020 по 2024 роки на 5,6% щорічно, то у 2023 прогноз став значно песимістичнішим. Аналітики прогнозують зростання до 2026 на рівні лише 2% щороку.

У 2021 Newzoo прогнозували, що об’єм ринку у 2022 сягне 203,1 Bn в реальності відбулося падіння до 182,9 і у 2023 році можливе лише незначне зростання. 

Нажаль прогнози щодо бурхливого розвитку кіберспорту не виправдалися і його накрила так звана кіберспортивна зима. Передбачити це не змогло навіть спеціалізоване аналітичне агентство.

Прогнозували у 2021 році

Прогнозують зараз

Материалы по теме

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.