Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Серія турнірів Elisa Invitational CS:GO оголосила про повернення із зимовим чемпіонатом! Elisa Invitational Winter 2023 буде проходити між командами що пройдуть кваліфікації та деякими провідними запрошеними колективами.

Наступний сезон Elisa Invitational проходитиме з 16 січня по 11 березня. Відкриття кваліфікації відбудеться 10 січня, потім 4 команди та 12 запрошених отримають місця на етапі претендентів. Запрошені команди будуть оголошені ближче до початку події. Команди змагатимуться за загальний призовий фонд у розмірі 25 000 доларів США та участь у турнірі LAN, який ще не анонсовано.

Більше інформації та реєстрацію можна знайти тут. 

Elisa є одним з небагатьох організаторів, який забороняє участь у своїх турнірах командам та гравцям із країни-терориста Росії. 

Читайте також: Міністр спорту України разом с міністрами ЄС та багатьох країн світу закликали заборонити виступ росіян навіть під нейтральними прапорами

Материалы по теме

В українському дербі Monte розгромили IKLA на турнірі Elisa Invitational Winter 2023

0

Український клуб Monte розгромив інший український клуб IKLA на турнірі Elisa Invitational Winter 2023. Команди зустрілися в другому раунді швейцарської системи, в результаті поєдинку Monte продовжать грати з рахунком 2-0, а IKLA отримали статистику 1-1.