Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Міністр спорту України Вадим Гутсайт зробив заяву щодо блокування російських та більруських спортсменів на міжнародній арені. Офіційний представник українського спорту повідомив, що міністри спорту 25 країн ЄС та багатьох країн світу звернулися до голови МОК з закликом звільнити представників країни-агресора з міжнародних спортивних організацій та заборонити росіянам виступати на всіх змаганнях в тому числі і під нейтральним прапором.

Цивілізований світ розділяє позицію України щодо блокування російських і білоруських спортсменів від олімпійського руху на міжнародному рівні.

Міністри спорту 25 держав-членів ЄС, а також колеги з Австралії, Канади, Ісландії, Японії, Республіки Корея, Ліхтенштейну, Нової Зеландії, Норвегії, Великої Британії та США звернулися до Президента МОК Томаса Баха щодо необхідності усунення представників рф та рб з ключових позицій у міжнародних спортивних федераціях та оргкомітетах великих спортивних подій. Я також приєднався до цієї ініціативи та підписав відповідного листа.

Вкотре наголосив у зверненні на нашій незмінній позиції: спортсмени з рф та рб до завершення російської агресії проти України не мають права брати участь у спортивних змаганнях у будь-якому статусі, включно із нейтральним.
Країнам, які підтримують Україну, розділяють наші демократичні цінності та розуміють справжню ціну свободи, висловлюю повагу та вдячність!
Разом ми все зможемо! Разом переможемо!

Нагадаємо, що 14 грудня Президент України Володимир Зеленський провів розмову з Президентом МОК Томасом Бахом. Український лідер сказав, що «нейтральний прапор для російських спортсменів неможливий, усі їхні прапори – у плямах крові.

Материалы по теме

Попри кризу в галузі ENCE звітували про найприбутковіший рік в історії клубу

Попри масове закриття кіберспортивних клубів і скарги інших учасників ринку на рецесію, фінський клуб ENCE звітував про чималі прибутки у 2022 році.

Долучайтеся до збору для українського коментатора Dota 2, який пішов до лав ЗСУ, щоб захищати Україну!

Наш гарний друг та штатний коментатор Української Професійної Кіберспортивної Асоціації в дисципліні Dota 2 Андрій Katana долучився до лав ЗСУ, щоб зі зброєю в руках захищати Україну.

В Monte дали офіційний коментар щодо потрапляння у список штрафників Міністерства молоді та спорту

В команді Monte дали офіційний коментар щодо потрапляння у список порушників від Міністерства молоді та спорту. Команда повідомляє причини затримки та вибачається перед міністерством. Наразі майже всі гравці повернулися в Україну, проте очевидно, що виїхати ще раз на змагання їм буде дуже складно.

Гравці Monte та B8 порушили умови виїзду за кордон і попали в список з 236 спортсменів, які виїхали і не повернулися

На сайті Міністерства молоді та спорту України опублікували список спортсменів, які виїхали за кордон за спеціальним дозволом, але не повернулися після закінчення спортивного заходу. Список складається із 236 осіб, серед яких є і кіберспортсмени з команд Monte та B8, а саме Woro2k, DemQQ, sdy з Monte та cptkurtka023, amster, OWNER та alex666 з B8.