Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українські компанії, відомі кожному кіберспортсмену країни, створили чудову ініціативу на день захисників та захисниць України. Artline, ASUS та HATOR створили зону релаксу для поранених захисників в одному із госпіталів.

Студенти і навіть зам кафедри факультету технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова прикрасили зону  величезною мапою України. 

В зоні розташовано дві ігрові консолі і потужний ПК, на яких можна пограти у сучасні консольні та комп’ютерні ігри. Все це обладнано периферією HATOR. 

 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Допис, поширений ЗБІРКА КОМП’ЮТЕРІВ (@artline.ua)

 

Материалы по теме

ASUS ROG Україна оголосила про знижки на ROG Ally Extreme – потужну консоль, на якій можна запускати всі ігри під Windows

0

Український офіс ASUS ROG повідомив про новорічні знижки, завдяки яким геймери можуть придбати портативну консоль ROG Ally Extreme, на якій можна грати в будь-які ігри на платформі Windows, лише за 29999 грн.

Український виробник девайсів для геймерів і кіберспортсменів бренд HATOR став партнером кіберспортивного клубу Monte

Український кіберспортивний клуб Monte підписав провідного українського виробника девайсів для геймерів та кіберспортсменів. MONTE і HATOR будуть працювати в напряму просування якісних геймерських крісел української марки.

Платформа Max Value разом з HATOR розігрують два крісла у крутому конкурсі для стримерів та глядачів

Наші друзі з платформи Max Value проводять круту акцію з українською маркою ігрового обладнання HATOR. Платформа Max Value дозволяє стримерам у прямому ефірі проводити аукціони серед глядачів, тож конкурс буде спрямований саме на підтримку таких аукціонів.