Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Декілька джерел повідомляють, що клуби NiP та Astralis почали перемовини щодо зворотнього трансферу мегазірки CS:GO Ніколая device Рітза.

Раніше трансфер данського снайпера став одним з найдорожчих — його продали у NiP за феноменальний 1 мільйон доларів після того, як в Astralis почалися сварки й клуб наважився на зміни. 

Перехід device у шведський клуб знаменував не тільки закінчення ери Astralis, він ще й не приніс нічого гарного самим NiP. Дуже швидко цінний гравець відправився у безстрокову відпустку з сімейних обставин і з того часу не з’являвся на просцені. 

За повідомленням джерел за зворотній трансфер NiP хочуть від Astralis ті самі 1 мільйон викинутих на вітер доларів.

Читайте також про рейтинг найкращих за всю історію гравців у CS:GO, де device посідає перше місце. 

Материалы по теме

Astralis повідомили, що dev1ce повернеться у професійний кіберспорт вже на початку грудня

0

Astralis оголосили, що легендарний чотирикратний переможець Мейджорів Ніколай dev1ce Рітз повернеться на професійну сцену швидше ніж було заплановано.

Визначилися фіналісти BLAST Premier Fall Final 2022. У Гранд Фіналі в Данії буде грати аж шість місцевих гравців

Завершилися півфінали BLAST Premier Fall Final 2022 і визначилися фіналісти турніру в Копенгагені. Нагадаємо, що цими днями в Данії проходить передостанній великий турнір 2022 року, який зібрав на лані повну арену уболівальників, змагаючись атмосферою з IEM Rio Major.

NiP перемогли у шостому сезоні WePlay Academy League. Підсумки турніру

Перемогою молодіжної команди NiP завершився шостий сезон WePlay Academy League. Як і в попередні п’ять сезонів академічні колективи відомих клубів розіграли між собою призовий фонд у розмірі 100 тисяч доларів США.

Криптовалютний партнер NAVI, Astralis та Virtus.pro кинув гравців на гроші, не виплативши призові

Криптовалютна біржа Bybit, яка є спонсором ряду відомих кіберспортивних команд в тому числі NAVI, Astralis та Virtus.pro стала фігурантом скандалу з невиплатою призових.