Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Blizzard опублікувала новий трейлер, який демонструє здібності майбутнього героя Overwatch 2 Junker Queen в дії.

У трейлері показано, що королева Юнкер знищує ворогів у різних місцях, включаючи її рідний Юнкертаун. Трейлер демонструє всі основні здібності нового героя, її голосові репліки та анімацію. 

 На відміну від танків, які прийшли з першого Overwatch, Queen була створена з нуля для бою п’ять на п’ять. Вона також була розроблена спеціально для команд з одним танком для Overwatch 2, тому вона здатна самостійно завдати великої шкоди та контролювати натовп. Blizzard зробила її з метою відповідати новій, більш агресивній ролі танка.

Як і решта героїв Overwatch 2, Junker Queen має кілька здібностей, які вона може використовувати, щоб домінувати на полі бою. 

 

Читайте також більше інформації про другу частину Overwatch, який буде безплатним та має вийти незабаром. 

Материалы по теме

Diablo Immortal заробляє для Blizzard майже 2 мільйони доларів на добу. Гра стала найяскравішим прикладом лудоманії у мобільних іграх

Згідно зі звітом Blizzard нова гра Diablo Immortal лише за місяць з моменту запуску заробила для компанії 49 мільйонів доларів США. Дана сума не враховує комісії цифрових майданчиків та податки, з їх врахуванням цифра була б ще більш вражаючою.

Blizzard пішла на зустріч проханням гравців, та зробила фігурки деяких героїнь більш сексуальними

Не дивлячись на те, що сексуалізація контенту в іграх завжди є спірним питанням, це не скасовує того факту, що всі без винятку розробники намагаються зробити людських персонажів гри якомога більш сексуальними.

Overwatch 2 — повна інформація про нову гру, яка вийде 4 жовтня. Запис на бета-тестування

Стало відомо більше інформації про Overwatch 2. Не дивлячись на те, що перша частина командного шутеру від Blizzard не надто популярна в Україні, гра є досить помітною у світі кіберспорту завдяки потужній американській лізі, слоти в яку продаються за десятки мільйонів доларів.