Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стало відомо більше інформації про Overwatch 2. Не дивлячись на те, що перша частина командного шутеру від Blizzard не надто популярна в Україні, гра є досить помітною у світі кіберспорту завдяки потужній американській лізі, слоти в яку продаються за десятки мільйонів доларів.

Друга частина гри має зробити Overwatch ще більш масовим та привести до сформованих часом кіберспортивних стандартів, так у новій версії гри змагатися будуть команди з п’яти гравців, на відміну від першого Overwatch, де грали шестірками. 

Ось що відомо про Overwatch 2 на цей час.

  • Гра офіційно вийде 4 жовтня
  • Гра буде умовно безкоштовною
  • У грі будуть сезони, у яких будуть з’являтися нові герої, режими гри, карти та ігрова косметика
  • Можна буде грати на різних платформах, зберігаючи загальний прогрес
  • В грі не буде контейнерів (лутбоксів), замість них обіцяють якусь нову систему отримання предметів через бойовий пропуск, скоріше за все зроблять як у Valorant
  • Новий контент буде виходити кожні 9 тижнів
  • Нові герої будуть виходити раз у два сезони, тобто раз у 4,5 місяці

У 1-му сезоні у грі з’являться Соджорн, Королева Стерв’ятників та герой підтримки, якого ще не продемонстрували, а також нові PvP-бої 5 на 5, оновлені герої, нові поля бою, режими та багато іншого. Також випустять перероблений режим змагання, який відкриє гравцям більше можливостей для покращення ігрового процесу і створить відчуття прогресу. Завдяки переходу до битв 5 на 5 гравці зможуть більшою мірою впливати на перебіг матчів, і у грі також з’являться додаткові системи, які допоможуть вам оцінити ваш внесок у результати кожного матчу. 

У 2-му сезоні у грі з’явиться новий герой-танк, поле бою та набір унікальних образів. Крім того, у 2023 р. продовжиться сюжетна лінія гри з виходом нового PvE-режиму, а також додаванням нових героїв, полів бою та режимів. 

За словами розробників, вони передивилися свою попередню стратегію і, для того, щоб підтримувати життя у грі, будуть частіше випускати нових героїв, карти та інший контент. 

 

До речі скоро починається бета-тест гри, на який можна записатися. Тестування буде проходити з 28 червня по 18 липня. Для участі необхідно заповнити анкету за цією адресою.

Читайте також про те, що в Україні почали приймати передзамовлення на офіційні нові консолі Xbox, на яких також можна буде грати у новий Overwatch 2.

Материалы по теме

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.