Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стало відомо більше інформації про Overwatch 2. Не дивлячись на те, що перша частина командного шутеру від Blizzard не надто популярна в Україні, гра є досить помітною у світі кіберспорту завдяки потужній американській лізі, слоти в яку продаються за десятки мільйонів доларів.

Друга частина гри має зробити Overwatch ще більш масовим та привести до сформованих часом кіберспортивних стандартів, так у новій версії гри змагатися будуть команди з п’яти гравців, на відміну від першого Overwatch, де грали шестірками. 

Ось що відомо про Overwatch 2 на цей час.

  • Гра офіційно вийде 4 жовтня
  • Гра буде умовно безкоштовною
  • У грі будуть сезони, у яких будуть з’являтися нові герої, режими гри, карти та ігрова косметика
  • Можна буде грати на різних платформах, зберігаючи загальний прогрес
  • В грі не буде контейнерів (лутбоксів), замість них обіцяють якусь нову систему отримання предметів через бойовий пропуск, скоріше за все зроблять як у Valorant
  • Новий контент буде виходити кожні 9 тижнів
  • Нові герої будуть виходити раз у два сезони, тобто раз у 4,5 місяці

У 1-му сезоні у грі з’являться Соджорн, Королева Стерв’ятників та герой підтримки, якого ще не продемонстрували, а також нові PvP-бої 5 на 5, оновлені герої, нові поля бою, режими та багато іншого. Також випустять перероблений режим змагання, який відкриє гравцям більше можливостей для покращення ігрового процесу і створить відчуття прогресу. Завдяки переходу до битв 5 на 5 гравці зможуть більшою мірою впливати на перебіг матчів, і у грі також з’являться додаткові системи, які допоможуть вам оцінити ваш внесок у результати кожного матчу. 

У 2-му сезоні у грі з’явиться новий герой-танк, поле бою та набір унікальних образів. Крім того, у 2023 р. продовжиться сюжетна лінія гри з виходом нового PvE-режиму, а також додаванням нових героїв, полів бою та режимів. 

За словами розробників, вони передивилися свою попередню стратегію і, для того, щоб підтримувати життя у грі, будуть частіше випускати нових героїв, карти та інший контент. 

 

До речі скоро починається бета-тест гри, на який можна записатися. Тестування буде проходити з 28 червня по 18 липня. Для участі необхідно заповнити анкету за цією адресою.

Читайте також про те, що в Україні почали приймати передзамовлення на офіційні нові консолі Xbox, на яких також можна буде грати у новий Overwatch 2.

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.