Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Blizzard повідомили про рекордну кількість гравців в їх нову гру Overwatch 2. Попри  DDoS атаки та проблеми з серверами кількість гравців, які встановили Overwatch 2 перевищила 25 мільйонів осіб лише за 10 днів з моменту запуску гри.

Також повідомляється, що гра вже перевищила рекорд першої частини по піку одночасних гравців на серверах. Хоча Blizzard і не називає конкретні цифри в компанії сказали, що пік був втричі вищій ніж у першій частині франшизи. 

Слід зазначити, що на відміну від першої частини другий Овервотч цілком безплатний. В грі є вбудована монетизація, але вона стосується лише косметики і ніяк не впливає на ігровий процес. 

Читайте також про найуспішніший в історії запуск FIFA23. Схоже комп’ютерні ігри просто набираються все більшої популярності у світі.

Материалы по теме

Blizzard починають контролювати голосовий чат у Overwatch 2 для боротьби з токсичністю

Стало відомо, що Blizzard запускає контроль голосового чату в грі Overwatch 2. Автоматична система буде аналізувати висловлювання гравця в разі, якщо на нього поступила скарга.

Ігри Blizzard можуть зникнути з ринку Китаю через конфлікт з продовженням ліцензії

Ігри Blizzard Entertainment можуть зникнути в Китаї з 2023 року. До цього основні ігри Бліззард в Китаї виходили лише завдяки ліцензійним угодам із NetEase, укладеним аж у далекому 2008 році, але термін дії цих угод закінчується, а перемовини про їх продовження провалилися. 

Blizzard прибрала можливість прив’язати мобільний номер до акаунту Battle.net для росіян. Це унеможливлює гру в деякі ігри Бліззард

Blizzard прибрала можливість прив’язки телефонного номера до акаунту Battle.net для російських користувачів. Це відбувається через введення міжнародних санкцій через розв’язану Росією війну в Україні.

Вийшло дуже красиве відео «Take to the Skies», присвячене запуску World of Warcraft: Dragonflight

Blizzard виклали на ютуб фантастично красивий сінематік «Take to the Skies», присвячений запуску нової частини World of Warcraft: Dragonflight.