Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Роман Casper Лєпьохін розповів, як його запросили працювати на The International 11, як він вніс пропозиції і як його в результаті не взяли. Вчинки Vavle відомий коментатор Dota 2 порівняв з вчинками своїх дітей, яким 14 років на двох.

Приблизно місяць тому я отримав «лист щастя» із запрошенням на The International 2022. Десь секунду я дивувався (може пам’ятаєте минулий рік і мої «терки») від самого факту запрошення, а вже потім я тиждень дивувався від змісту початкового листа та подальшого ланцюжка відповіді на мої питання. Я не викладатиму листування з боку співробітника Valve, а то раптом образиться.

Запрошений був на позицію ведучого студії аналітики. Дуже сильна моя сторона, до речі, де на тлі великої конкуренції я не залишив шансів ваще нікому KAPPA(!!!) Я спочатку я подумав: «Та й хрін з ним. Це ж Інт! Свято доти. Грошей купу платять. І там же буде ще кілька моїх хлопців, з якими можна «затусити» і не зважати на росіян». (ЯК же я помилявся АХАХАХАХАХАХ)

Насамперед, я написав з уточнюючим питанням про склад студії аналітики, тому що я вже знав другого ведучого та одного з її учасників з нашого боку. І отримавши відповідь, я просто здивувався (сподіваюся, ведете підрахунок подивів?) там були вершки суспільства типу смайла, який захищає омон, а потім тікає в Казахстан і нонграта, який вчора на стримі z-ки малював. Решту щодо позиції щодо війни можна назвати в кращому випадку «не все так однозначно»…

Так от… Коли трохи попустило від складу людей, з якими мені доведеться працювати, я поставив ще одне питання, написавши, що там половина вати — «А чи можемо ми пересадити мене в аналітику (ну раз вже за найсильнішими аспектами моєї особистості пішли) до нашого другого ведучого і аналітика, щоб просто зробити окрему зміну і не перетинатися. Адже це безпосередньо вплине на якість шоу, а заради цього ви всіх нас туди везете, так?(тут мем із зоряних війн) Відповідь ви бачите… Я не в списку талантів цього року за своєю ініціативою.

І на цьому список подив не закінчився. Додайте туди російського підрядника для продакшну. Додайте туди перенесення локації з Норвегії до Казахстану через закриття кордонів, щоб російським було зручніше вибратися і продаж прав на трансляції букмекерам, яких кілька років тому Valve самі забанили як спонсори. Думаю, це ще не кінець списку. До Інта ще є час.

Знаєте, я іноді дозволяю своїм дітям робити нісенітницю, розповідаючи наперед, як усе буде. Вони не слухають, роблять як хочуть і часто одержують від життя урок. Тільки ось цим дітям 14 років на двох…

Читайте також про список талантів The International 11, де на 7 українців приходиться 37 росіян. 

Материалы по теме

Valve змінюють маппул турнірів, а також суттєво фіксять AWP та M4A1-S

Vavle випустили карколомний патч, який вносить лише кілька, але дуже значущих змін в гру, які можуть кардинально вплинути на всю кіберспортивну сцену.

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.