Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чемпіон Мейджора та відомий російський кіберспортсмен Михайло Dosia Столяров поділився інформацією відносно переходу CS:GO на новий двигун Source 2, про що ходить багато чуток останнім часом.

Поки не зрозуміло, звідки у Столярова така інформація, судячи з усього це просто його думки.  

–  Зміниться абсолютно все, навіть звук зміниться. Професійним гравцям доведеться повністю перевчатися грати. Хтось просто не захоче чи не зможе грати у нову гру.

Наприклад, близько половини кіберспортсменів у CS 1.6 одразу пішли, просто не захотіли переходити на CS: GO. Однак мені здається, суть Source 2 у тому, що потрібно не 5-10 осіб, які працюють над CS:GO у Valve, а потрібно набагато більше. Вони просто не можуть перенести CS: GO на новий двигун, тому що потрібно все по новій писати. Потихеньку вони Source 2 там пишуть, можливо.

Раніше різні інсайдери повідомляли, що перехід CS:GO на  Source 2 дійсно активно готується, проте зміна відбудеться максимально непомітно для гравців. 

Материалы по теме

Лебіга і Андрій Шевченко зберуть футбольну команду для участі у Kings World Cup

Популярний стрімер Михайло Лебіга та легендарний футболіст Андрій Шевченко зберуть українську команду для участі у медіафутбольному чемпіонаті світу Kings World Cup. Вони стануть амбасадором та президентом складу, який уже отримав назву UA Steel.

Cloud9 розвалюються на очах. Виставили на трансфер Perfecto⁠ і HObbit⁠

Cloud9 відправили на лаву запасних Іллю ⁠Perfecto⁠ Залуцького та Абая HObbit⁠ Хасенова, вже зараз цей дует доступний для трансферу в інші клуби. Організація також оголосила, що розлучилася зі своїм помічником тренера Іваном ⁠F_1N⁠ Кочуговим.

Саудивська Аравія припиняє великі інвестиції в кіберспорт і зосередиться на мобільних іграх

В авторитетному виданні Blomberg вийшла стаття про те, що Savvy, що повністю належить Фонду державних інвестицій Саудівської Аравії, припиняє подальші великі інвестиції в кіберспорт і зосередиться на інвестиціях в мобільні ігри. 

s1mple показав, як він знімав свій навчальний курс з Counter-Strike

0

Вийшов другий влог навчального проекту Олександра s1mple Костилєва, в якому можна побачити, як проходили зйомки навчальних відео, як виглядала студія і що відбувалося за кадром.