Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чемпіон Мейджора та відомий російський кіберспортсмен Михайло Dosia Столяров поділився інформацією відносно переходу CS:GO на новий двигун Source 2, про що ходить багато чуток останнім часом.

Поки не зрозуміло, звідки у Столярова така інформація, судячи з усього це просто його думки.  

—  Зміниться абсолютно все, навіть звук зміниться. Професійним гравцям доведеться повністю перевчатися грати. Хтось просто не захоче чи не зможе грати у нову гру.

Наприклад, близько половини кіберспортсменів у CS 1.6 одразу пішли, просто не захотіли переходити на CS: GO. Однак мені здається, суть Source 2 у тому, що потрібно не 5-10 осіб, які працюють над CS:GO у Valve, а потрібно набагато більше. Вони просто не можуть перенести CS: GO на новий двигун, тому що потрібно все по новій писати. Потихеньку вони Source 2 там пишуть, можливо.

Раніше різні інсайдери повідомляли, що перехід CS:GO на  Source 2 дійсно активно готується, проте зміна відбудеться максимально непомітно для гравців. 

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.