Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Данило Zeus Тесленко у своєму інстаграмі повідомив, що разом з партнерами планує відкрити в Азії мережу комп’ютерних клубів і шукає управляючого з досвідом роботи.

Свій перший клуб Zeus планує відкрити на індонезійському острові Балі. 

Нагадаємо, що після початку повномасштабного вторгнення легендарний багатократний чемпіон світу в CS перебрався саме на острів Балі і повідомив, що починає нове життя.

Кілька років тому Zeus вже відкривав комп’ютерний клуб в Харкові з назвою ZArena. Після початку повномасштабного вторгнення клуб призупинив роботу, а Данило Тесленко розпродував частину комп’ютерів у своїх соціальних мережах. Наразі в інстаграмі клубу написано, що він тимчасово не працює.

Читайте також: Natus Vincere підписали команду PuckChamp з двома українськими колаборантами у складі. Ми зібрали докази!

Материалы по теме

Данило Zeus Тесленко планує відродити тег pro100 і шукає кандидатів на посаду CEO клубу

0

Легендарний капітан NAVI Данило Zeus Тесленко повідомив, що збирається відродити свою команду pro100 і шукає для неї CEO. В планах Зевса створити не тільки склад з CS:GO, а і склади з інших перспективних дисциплін.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

ESL назвали s1mple найкращим гравцем десятиліття у CS:GO. Ще один українець замкнув рейтинг претендентів

Олександр s1mple Костилєв очікувано став гравцем десятиліття у CS по версії ESL. Світова зірка CS:GO отримав почесну нагороду прямо на сцені стадіону в Ріо.