Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарний капітан NAVI Данило Zeus Тесленко повідомив, що збирається відродити свою команду pro100 і шукає для неї CEO. В планах Зевса створити не тільки склад з CS:GO, а і склади з інших перспективних дисциплін.

«Я вирішив відродити клуб pro100 і нам потрібен розумний CEO, який вмотивований і хоче попрацювати зі мною, який має досвід, розуміння, слідкує за трендами, що відбувається в світі кіберспорту, бо все швидко змінюється. Ми хочемо відкрити не тільки склад по кс, а і по іншим дисциплінам. Зараз спілкуємося з різними людьми та вивчаємо цей напрямок. Якщо серед вас є такі хлопці, хто заряджений, хто розуміє, пишіть, будемо спілкуватися і подивимося, що з цього вийде. Давайте будемо рухати pro100», — сказав Зевс в інстаграм. 

Нагадаємо, що нещодавно Данило Тесленко оголосив про свої плани створити мережу комп’ютерних клубів в Азії, куди він перебрався після початку повномасштабного вторгнення. Зараз Зевс підбирає управляючого для першого клубу на острові Балі. 

Читайте також: Weplay відзвітували, чим живе та займається студія під час війни в Україні

Материалы по теме

Weplay оголосила про призупинення проекту Weplay Academy League до кінця війни

0

Weplay оголосили про призупинення їх унікального проекту Weplay Academy League принаймні до закінчення війни. Чутки про проблеми ліги з’явилися майже одразу після закінчення шостого сезону на початку 2023 року, тоді декілька іноземних команд оголосили про звільнення своїх академій, що давало сигнал про проблеми в головній лізі, де ці команди змагалися.

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю