Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Данило Dendi Ішутін анонсував трансляцію турніру Global Esports Games 2023 на своєму каналі на Твітч, на який підписано більше мільйона глядачів. Українська легенда Dota 2 буде стрімити турнірі збірних восьми країн з 12 по 16 грудня.

Global Esports Games 2023 – це турнір, який проводить Global Esports Federation, яка контролюється Саудівською Аравією і є черговою ланкою по відбілюванню репутації арабської країни в очах світової спільноти. 

В турнірі братимуть участь команди з не самих дотерських країн – Саудівської Аравії, Казахстану, Бразилії, Сербії, Туреччини, Південної Африки, Малайзії та Австралії, які пройшли попередні відбіркові. 

Наразі невідомий навіть призовий фонд турніру, як і те, скільки Данило Ішутін отримає від шейхів за буст переглядів їх нікому не цікавого турніру.

Загально відомо, що завдяки власній популярності Dendi значно підвищив перегляди Північно-американської ліги DPC, коли B8 брали в ній участь. Схоже, виступ B8 в Америці став чудовим промо, яке зацікавило Global Esports Federation і вони вирішили повторити цей трюк. 

 

Материалы по теме

Збірна України впевнено перемогла на турнірі Global Esports Games 2023 в дисципліні PUBG Mobile

Збірна України з PUBG Mobile стала переможцем турніру Global Esports Games 2023, який проходив у Саудівській Аравії.

Данило Dendi Ішутін дав інтерв’ю після того, як його команда здобула першу в своїй історії перемогу на турнірі

0

В мережі з’явилося цікаве інтерв’ю з Данилом Dendi Ішутіним, присвячене здобуттю першої перемоги на турнірі з Dota2. Його команда B8 кілька років йшла до цього досягнення.

Dendi виграв перший турнір в історії B8. Легендарний гравець йшов до цього з 2020 року

0

Команда Данила Dendi Ішутіна виграла перший в своїй історії турнірі з Dota 2. Історична перемога була не простою, з рахунком 3-2 команда головного Пуджа світу перемогла у фіналі European Pro League Season 14 команду Team Tickles.