Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Нещодавно Ніколай dev1ce Рітз взяв участь у подкасті HLTV. Один з дописувачів Реддіту зібрав все найцікавіше з розмови, а ми пропонуємо вашій увазі переклад.

– Він не шкодує, що прийшов у NiP, вважає, що це було правильне рішення, і він не став би його змінювати.

— У нього були випадкові напади паніки посеред ночі протягом більшої частини року.

—  На IEM Winter його організм просто зупинився, він хотів би завершити турнір, але вирішили, що краще буде його замінити. 

— Йому довелося попрацювати над психологічною стійкістю та розумінням себе, перш ніж він зміг повернутися до гри.

— Він не вірить, що гравці, з якими він грав в NiP, стримували його. Він вважає, що LNZ і ztr потребували часу, але мали потенціал.

— dev1ce підтверджує, що у нього не було переговорів або бажання приєднатися до Astralis, коли з’явилися перші чутки про те, що організація могла бути в цьому зацікавлена.

— У нього завжди гра в CS і стрес були пов’язані між собою і він не повністю розуміє, як це працює, але він намагається тримати баланс. 

— Гра з данськими гравцями з усіх куточків сцени допомогла відновити його бажання грати, він каже, що його іскра почала згасати ще в епоху золотої ери Astralis. 

— У нього був СРК у Сіднеї у 2018 році, він каже, що абсолютно нічого не міг протидіяти, йому просто потрібно було навчитися жити з цим, коли він захворів, його багато рвало, віг плакав і його рвало перед фіналом проти FaZe і всі з його команди сказали йому, що він не повинен грати в цей день.

— Порівнюючи свою пристрасть до гри з пристрастю Ніко, він каже, що завжди принижував себе, коли у нього були погані моменти в іграх, він зрозумів, що злитися на себе не допомагає, і каже, що навчився краще сприймати поразки.

— Вони (NiP) хотіли виграти Стокгольм, каже, що він дуже хотів підняти трофей і каже, що це було так погано, що вони на той момент потрапили «тільки в топ-8», але, оглядаючись назад, він каже, що це було чудове місце.

— Він міг би вже розслабитися, оскільки він досяг усього у своїй кар’єрі, але він так не думає, завжди шукає критики, шукає, що можна покращити, і каже, що ніколи не буде прагнути до чогось меншого, ніж до хорошої командної гри, а також до перемоги.

— Коли він не читав соцмережі після поганих виступів — це дуже поліпшувало його стан після поразки. Він каже, що не читати соціалки — це його порада №1. Це саме те, що йому довелося зробити минулого року, щоб вилікуватися, тож він майже ніколи не заходив у соціальні мережі, бо це завжди погіршувало його стан.

— Каже, що найгірше, це коли ти бачиш частку правди в тому, що говорять в інтернеті випадкові люди. Навіть коли він повністю усвідомлює, що те, що пишуть неправда, але це повторюють знову і знову — це неймовірно виснажує. 

– Його улюблений фільм про Тома Круза – «Місія нездійсненна».

— Багато розмов про тренажерний зал, каже, що найважчим кроком до покращення психічного здоров’я є те, що потрібно самому усвідомити, що з тобою щось не так, тільки після цього можна вилікуватися.

— Каже, що після погіршення психічного здоров’я йому знадобилося набагато більше часу, ніж хотілося б, щоб відпочити і зосередитися на собі.

— Каже, що його повернення до NiP «не було в планах» (що означає, що NiP не хотів, щоб він повертався?)

— Деякі організації робили йому пропозиції

— Він відчуває, що грав дуже добре після повернення, каже, що це, можливо, пов’язано з тим, як вони з Gla1ve дивляться на гру разом

— Він мав більше свободи в NiP, ніж в Astralis

— Про ситуацію з тренером Хунденом: він не стежив за подіями достатньо близько.Він завжди бачив Хундена, але не знав, що Хунден використав помилку обсервера, каже, що вірить у 2-й шанс, каже, що тренер був відкритим, коли Astralis підписав його, каже, що він справді хороший хлопець і добре виконує свою роботу і каже, що саме так він на це дивиться, і тепер він розуміє його як людину — каже, що він йому подобається і каже, що публічне цькування тренера схоже на «полювання на відьом».

— Каже, що якщо тренер єдиний, хто знає про помилку (маючи на увазі, що він не передає жодної інформації гравцям), то це не дає жодної переваги його команді, тому використання помилки не має значення, і він не повинен бути покараний за це. Він не впевнений, чи так було з Хунденом, але саме так він дивиться на використання тренером помилки обсервера.

— Прокоментуйте Лакі та Фарліга в Astralis: «Коли я покинув команду, це сталося відразу після того, як ми програли Фурії, я сказав команді, що йду», — каже, що він сказав gla1ve, що вони повинні взяти Нікоодоза. Каже, що не знає, чому не вдалося потренуватися з Фарлігом, для Лакі він сказав: «Я насправді ніколи не…», а потім Спундж перервав його.

— Дає пораду не порівнювати себе з іншими людьми, а працювати над тим, щоб удосконалюватися.

— Правда про зарплату в NiP: каже, що йому не платили, поки він був на лікарняному, що він і NiP уклали таку угоду. Каже, що не проти того, щоб людям платили за лікарняними. Каже, що йому також не платили уряди Швеції чи Данії і що гроші ніколи не були вирішальним фактором у його кар’єрі. Каже, що гроші НІКОЛИ не були і НІКОЛИ не будуть його пріоритетом.

— Каже, що сума трансферу була достатньою для обох сторін, він був готовий відмовитися від грошей, якщо б це означало, що він буде грати там, де хоче.

Читайте також: Переклад та аналіз ключових тез з інтерв’ю CEO NAVI Євгена Золотарьова для портала Dexerto

Материалы по теме

dev1ce повертає Astralis до перемог. Команда виграла свій перший турнір в оновленому складі

0

Astralis виграли перший турнір в оновленому складі, перервавши серію з 15 перемог російської команди Aurora. Повернення dev1ce сприяло поверненню легендарного тегу до боротьби за титули і нехай сьогодні команда зробила лише перший крок, як відомо, сами перший крок найскладніший.

Ніколай dev1ce Рітз зіграв свій перший матч після річної перерви. Гравець продемонстрував відмінну форму

Ніколай dev1ce Рітз повернувся на професійну сцену, зігравши перший офіційний матч через рік після того, як пішов у відпустку.

Astralis повідомили, що dev1ce повернеться у професійний кіберспорт вже на початку грудня

0

Astralis оголосили, що легендарний чотирикратний переможець Мейджорів Ніколай dev1ce Рітз повернеться на професійну сцену швидше ніж було заплановано.