Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Клуб мегазірки світового футболу Девіда Бекхема Guild Esports оголосив про підписання команди косоварів Bad News Eagles. Команда відома тим, що останні три рази виходила в легенди Мейджора при тому, що весь цей час залишалася незалежним складом з п’яти гравців без жодної підтримки з боку професійних організацій.

Для прогресу команді доводилося самостійно організовувати буткемпи, а їх спроби знайти організацію були марними ймовірно через те, що вони представляють маленьку країну і не мають великої фанатської бази, яка насамперед цікава організаціям. 

Зрештою тепер команда буде виступати під назвою Guild Eagles і буде входити до складу кіберспортивного клубу Guild Esports.

Склад Guild Eagles:

Flatron “⁠juanflatroo⁠” Halimi
Sener “⁠SENER1⁠” Mahmuti
Dionis “⁠sinnopsyy⁠” Budeci
Genc “⁠gxx-⁠” Kolgeci
Rigon “⁠rigoN⁠” Gashi

Jonatan “⁠Devilwalk⁠” Lundberg (coach)
Kevin “⁠kRYSTAL⁠” Amend (assistant coach)
 Kieran “⁠KayJay⁠” Playfair (assistant coach)

 

Материалы по теме

2022 став важким роком для кіберспорту – публічні кіберспортивні компанії втратили більше половини вартості

Добігає кінця 2022 рік і вже можна відзначити, що він став поворотним в нестримному зростанні надій на світле майбутнє кіберспорту. Все частіше західні джерела ставлять під сумнів оптимістичні прогнози розвитку галузі, масла у вогонь підливає стрімке падіння акцій кіберспортивних компаній, які стали публічними, тобто вийшли на біржу.

Чемпіони світу FaZe сенсаційно програли Bad News Eagles і ганебно вилетіли з Мейджора, не вигравши на турнірі жодного матчу

Чемпіони весняного Мейджора в Антверпені команда FaZe сенсаційно програла аутсайдерам турніру – команді з Косова Bad News Eagles.

Astralis сенсаційно програлі Bad News Eagles і знаходяться в кроці від вильоту з RMR

Команда Bad News Eagles з маленького Косова знову творить історію, сьогодні вона просто помножила на нуль легендарний тег Astralis, через що останні опинилися підвішеними над прірвою. Лише один крок відділяє данців від вильоту з RMR, а значить чотирикратні чемпіони Мейджорів можуть вперше взагалі не потрапити на головний турнір кіберспорту з CS:GO.