Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Клуб Девіда Бекхема Guild Esports розпустив свій склад з CS2. Команда, створена у 2022 році під назвою Bad News Eagles, спричинила справжню сенсацію, вийшовши через відкриту кваліфікацію на PGL Major в Антверпені і пройшовши в стадію легенд.

Після цієї події всі очікували підписання п’ятірки з Косово великими клубами, проте цього не сталося. Косовари ще двічи брали участь в Мейджорах (в Ріо та Парижі), проте залишалися незалежною командою, яка зберігала стабільний склад і уникала замін, але ніяк не могла знайти спонсора. 

У листопаді 2023 року їх нарешті підписала британська організація GUILD, проте команда не виправдала очікувань і не змогла пройти на Мейджор в Копенгагені. Це і добило перспективний склад, який встановив рекорд стабільності. 

Наразі клуб і гравці повідомили, що розходяться в різні боки.

 

Материалы по теме

Девід Бекхем підписав склад Bad News Eagles

Клуб мегазірки світового футболу Девіда Бекхема Guild Esports оголосив про підписання команди косоварів Bad News Eagles. Команда відома тим, що останні три рази виходила в легенди Мейджора при тому, що весь цей час залишалася незалежним складом з п’яти гравців без жодної підтримки з боку професійних організацій.

2022 став важким роком для кіберспорту – публічні кіберспортивні компанії втратили більше половини вартості

Добігає кінця 2022 рік і вже можна відзначити, що він став поворотним в нестримному зростанні надій на світле майбутнє кіберспорту. Все частіше західні джерела ставлять під сумнів оптимістичні прогнози розвитку галузі, масла у вогонь підливає стрімке падіння акцій кіберспортивних компаній, які стали публічними, тобто вийшли на біржу.

Кіберспортивний клуб Девіда Бекхема стрімко тоне, він втратив близько п’яти мільйонів фунтів лише за останні пів року

Британська організація Guild Esports, яка належить Девіду Бекхему, опублікувала фінансову звітність за останні шість місяців. За цей час клуб втратив 4,96 мільйона фунтів.