Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Організатори турніру BLAST Premier вже тривалий час проводять топові турніри та на рівних конкурують з ESL та PGL, проте вони жодного разу не проводили Мейджор, хоча його вже проводили і Starladder і навіть Faceit.  

На весняному фіналі BLAST у Лісабоні минулого місяця журналісти порталу PleyGG взяли інтерв’ю у директорки BLAST Шарлотти Кенні та дізналися, чи планує турнірний оператор провести подію рівня Мейджора. Ми переклали це інтерв’ю.

Ми тут, на весняному фіналі BLAST Premier у Лісабоні – як пройшов турнір?

Це було абсолютно фантастично бути в Лісабоні цими вихідними. Коли ми були тут у 2018 році, натовп був феноменальний, і ми знали, що повернемося цими вихідними до фантастичних уболівальників. Вони нас не розчарували, португальські вболівальники завжди феноменальні. Ми просто в захваті від любові, яку ми отлимали.

Чи важливо для вас і BLAST глобалізувати свій бренд та турніри?

Абсолютно. Ми хочемо представити BLAST Premier у всіх куточках земної кулі. Ми отримуємо підтримку з усього світу, і ми раді, що у нас є стільки шанувальників, які їздять на всі наші заходи. І тому важливо, щоб ми зробили BLAST максимально доступним для всіх.

Назвіть якусь річ чи аспект, де BLAST виділяється відносно інших.

Для мене це неперевершена якість розваг і виробництва контенту. Те, що ви отримуєте разом з BLAST Premier, не є просто кіберспортивною подією, це не подія з Counter-Strike, а це найкращий досвід, найкраща розвага та найкращий продукт, який тільки є у світі.

BLAST отримує багато позитивних відгуків від спільноти CS:GO за рівень ваших трансляцій і турнірів – це, мабуть, гарний шлях?

Ось чому ми проводимо ці заходи. Ось чому BLAST Premier є BLAST Premier. Усе, що ми робимо, — це наша спільнота CS:GO, наша база шанувальників, наші таланти та наші команди. Ми хочемо принести всім максимум задоволення. Це тому, що ми найкращі та знаємо, як виглядає найкраще.

З успіхом і репутацією BLAST ви готові зробити наступний крок і організувати Major?

Це цікаве запитання. Ми завжди отримуємо багато коментарів щодо того, зацікавлені ми в проведенні Мейджора чи ні. Просто щоб розвіяти будь-які чутки; BLAST завжди зацікавлений у проведенні Major. Важливо те, що наша спільнота хоче, щоб Major провели BLAST, щоб ми були впевнені, що це буде найкращий Major, серед усіх, що були, і що він буде співпадати з нашою стратегією. Спостерігайте за подіями. Коли настане відповідний час, ми зробимо Мейджор.

Відомо, що Valve розглядає заявки на Мейджори наступного року, причому дата завершення прийняття заявок наприкінці червня – чи зробив BLAST заявку?

Я не можу прокоментувати це, але можу рекомендувати слідкувати за процесом. Ми повідомимо світові, коли будемо готові проводити Мейджор.

Чи ви бачите світле майбутнє для BLAST?

Звісно. Світ буквально ось-ось злетить із BLAST і тим, що ми запланували. 2022 рік став нашим першим роком повернення на ЛАНи, після того, як всі галузі зіткнулися з Covid-19. Отже, ми лише повертаємося до того місця, де ми були у 2018-2019 роках. Я скажу, що стежте за нами у 2023 році, ми повернемося, і ми повернемося з помстою.

Материалы по теме

BLAST анонсували проведення першого Мейджора з CS2 у 2025 році

0

BLAST повідомили, що саме вони проведуть перший Мейджор з CS2 у 2025 році. Подія відбудеться в техаському місті Остін, США в червні 2025 року. Прийматиме турнір арена Moody Center, розрахована на 15 тисяч глядачів. 

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Стало відоме хто і де саме проведе перший Мейджор з CS2 у 2025 році

0

За інформацією джерел HLTV перший Мейджор у 2025 році проведе BLAST і турнір відбудеться в Сполучених Штатах Америки. Мейджор стане першим турніром такого рівня на континенті з 2018 року. Тоді чемпіонами найпрестижнішого змагання стали американці Cloud9.

BLAST анонсували п’ять турнірів і портал з Dota 2

BLAST потужно заходять в DOTA 2, анонсувавши одразу п’ять турнірів і портал, присвячений новинам та статистиці гри.