Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Портал Dexerto, спираючись на свої джерела повідомляє, що наступний після Rio Мейджор проведе турнірний оператор BLAST.

Подія відбудеться з 8 по 21 травня та стане першим в історії CS:GO Major від BLAST через майже шість років після того, як данська компанія вийшла на сцену під назвою RFRSH Entertainment.

Поки точно не відомо, яке місто прийматиме Major, але джерела повідомили Dexerto, що у пріорітеті Париж і це є найімовірнішим вибором тим більше, що чинний президент Франції у передвиборчій кампанії обіцяв провести в місті кіберспортивний турнір світового рівня. 

Якщо інформація підтвердиться — це буде перший Major CS:GO, який відбудеться у Франції, і він ознаменує повернення топових змагань Valve в Європу.

Останніми роками BLAST проводив заходи в багатьох країнах, отримавши прихильність глядачів за високу якість трансляції. Але проведення події такого масштабу, безсумнівно, стане найважливішою подією в історії компанії.

Читайте також про новий склад Astralis з CS:GO. 

Материалы по теме

Огляд комп’ютерного клубу Astralis та фінал BLAST — аключний влог Петрика з Копенгагену

На каналі Кацапського Інферно вийшло заключне відео з подорожі Олександра Петрика та Діани Федченко на BLAST у Копенгаген.

Дивіться другий влог Кацапського Інферно з BLAST Premier Fall Final 2022

Олександр Петрик та Діана Федченко опублікували другий влог з Бласту в Копенгагені. У відео глядачі зможуть поринути не тільки у неповторну атмосферу на стадіоні Royal Arena, а і побувати в данському парку атракціонів.

Передостанній BLAST та остання можливість поїхати в Абу-Дабі

Андрій Присяжний в авторській колонці аналізує передостанній великий турнір з CS:GO у 2022 році. На турнірі буде вирішуватися доля останніх запрошень на головний Бласт року, де команди розіграють мільйон доларів США.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.