Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Портал Dexerto, спираючись на свої джерела повідомляє, що наступний після Rio Мейджор проведе турнірний оператор BLAST.

Подія відбудеться з 8 по 21 травня та стане першим в історії CS:GO Major від BLAST через майже шість років після того, як данська компанія вийшла на сцену під назвою RFRSH Entertainment.

Поки точно не відомо, яке місто прийматиме Major, але джерела повідомили Dexerto, що у пріорітеті Париж і це є найімовірнішим вибором тим більше, що чинний президент Франції у передвиборчій кампанії обіцяв провести в місті кіберспортивний турнір світового рівня. 

Якщо інформація підтвердиться – це буде перший Major CS:GO, який відбудеться у Франції, і він ознаменує повернення топових змагань Valve в Європу.

Останніми роками BLAST проводив заходи в багатьох країнах, отримавши прихильність глядачів за високу якість трансляції. Але проведення події такого масштабу, безсумнівно, стане найважливішою подією в історії компанії.

Читайте також про новий склад Astralis з CS:GO. 

Материалы по теме

Організатори BLAST знімають документальний фільм, який вийде через рік на Netflix

0

Спеціальний кореспондент Gameinside D3str0_o на BLAST повідомив, що організатори турніру знімають документальний фільм, який вийде приблизно через рік на стрімінговій платформі Netflix.

Complexity декласували Team Liquid в фіналі BLAST Premier: Fall American Showdown 2023

0

В американському дербі Complexity розгромили Team Liquid, віддавши конячкам лише 6 раундів за дві карти в фіналі турніру BLAST Premier: Fall American Showdown 2023.

Cloud9 перемогли на BLAST Premier: Fall European Showdown 2023

0

Американо-російська команда Cloud9 перемогла на останньому відносно великому турнірі з CS:GO. Росіяни впоралися з G2, Movistar Riders та BiG на BLAST Premier: Fall European Showdown 2023 і вибороли запрошення на BLAST Fall Final.

Організатори BLAST дискваліфікували Victory Zigzag після бану їх гравця ESIC

0

Організатори турнірів BLAST дискваліфікували одіозну Z-команду Victory Zigzag, гравця якої днями забанила комісія з доброчесності в кіберспорті ESIC.