Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI прибрали з залу слави на сайті клубу одного з засновників організації Іоана Edward Сухарєва. Пістолкінг був членом легендарної п’ятірки, з якої почалася велична історія Народжених Перемагати і разом з Zeus, markeloff, Ceh9 та starix здобув чотири перемоги на Чемпіонатах світу з CS 1.6 у 2010-2011 роках.

Після початку повномасштабної війни Edward, наскільки нам відомо, не робив жорстких проукраїнських заяв, проте і не робив заяв на підтримку Росії. Також гравець брав участь у кількох благодійних турнірах, де збирали пожертви на підтримку ЗСУ. 

Чому саме Едварда прибрали з залу слави на сайті NAVI наразі невідомо. Можливо через те, що до початку великої війни гравець захоплювався ідеями російського світу, а після початку не робив жорстких антиросійських заяв. 

Раніше з залу слави NAVI виключили starix, який фактично був першим засновником команди, бо саме з ним комунікував Арбалет. Сергій Іщук на початку повномасштабного вторгнення заявляв, що кіберспорт поза політикою, а в останній рік тренував російську команду Aurora і навіть брав участь у турнірі RMR. 

Наразі в залі слави NAVI залишається лише шість гравців — це три гравці першого складу з CS:GO, два гравці легендарного складу з Dota 2 та найвідоміший фіфер України Євген Мостовик. 

Інформація про starix та Edward та їх фотографії зберігаються в розділі історії клубу. 

Материалы по теме

NAVI і Monte зіграють в одній групі на PGL Major Copenhagen 2024: European RMR, але є шанс, що NAVI доведеться грати закриті кваліфікації

0

Хоча до Мейджора в CS2 ще дуже далеко, проте на Ліквіпедії вже з’явилася попередня сітка Європейського RMR і вона дуже цікава. Річ у тім, що Monte і NAVI потрапили в одну групу і ми маємо всі шанси знову побачити українське дербі.

NAVI переграли всіх і інші фінальні результати в групі C на EPL

0

Стали відомі повні результати групи С на ESL Pro League S18. Переможцем групи без жодних проблем стали NAVI, які в матчі за перше місце впевнено переграли FaZe, завдяки чому розпочнуть виступ одразу з чвертьфіналу Play-off.

NAVI запустили лігу-хаб з VALORANT де розіграють призи від Logitech G

0

NAVI разом з Logitech G запустили хаб з VALORANT. Турнір у форматі ліги проходитиме не на якійсь платформі, а в Діскорді у форматі для соло-гравців.

NAVI гарантували собі місце в Play-off ESL Pro League Season 18. Інші результати групи С

0

NAVI гарантували собі виступ у Play-off ESL Pro League Season 18. Команда легко впоралася з прохідними суперниками не віддавши жодної карти і вийшла у фінал групи С, де зіграє проти FaZe за перше місце і найкращий посів в основній стадії турніру.